Урологи в Сумах

Консультація уролога в клініці «Флоріс» 450
Консультація уролога в кліниці «Флоріс, клініка жіночого здоров'я» 450
Консультація уролога в кліниці «Флоріс, клініка сімейного здоров'я» 450
Виктор
Знал, что в центре Медея работают классные специалисты. После лечения у Максима Юрьевича еще больше убедился в этом.
16 серпня '16 г.
Тимур
Лечение помогло, спасибо врачу за уделенное время. Это того стоит.
26 жовтня '16 г.
Егор
Хороший уролог. Рекомендую обращаться к нему.
18 червеня '16 г.
Федор
Профессионал. Знает свое дело. Помог с проблемой.
03 липня '16 г.
Николай
Нормально все объясняет и рассказывает, назначенные лекарства помогают. В общем, его услугами доволен.
17 липня '16 г.
Мирослав
Допомоіг меня подолати неприємну хворобу. Дякую.
12 липня '16 г.
Хірург, Уролог
Володимир Дмитрович, спеціалізується в галузі дитячої хірургії та урології. Лікар проводить різні оперативні втручання, лікує запальні, вірусні та інфекційні захворювання сечостатевої системи.
Уролог
Лікар вищої категорії, уролог. Максим Юрійович займається діагностикою та лікуванням патологій сечостатевої системи. Доктор призначає терапію при простатитах, циститах, сечокам'яній хворобі, уретритах та ін.
Уролог
Сергій Олександрович, займається урологією. Лікар володіє сучасними методиками лікування захворювань сечостатевої системи. Лікар призначає терапію при простатиті, уретриті, циститі, сечокам'яній хворобі та ін.
Суми вул. Данила Галицького, 39
Уролог-андролог
Лікар спеціалізується в області урології та андрології. Лікує простатит, чоловіче безпліддя, цистит, фімоз, сечокам'яну хворобу, варикоцеле і чоловічий клімакс. Приймає пацієнтів зі статевою дисфункцією. Є членом Української асоціації андрології та сексології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Хірург, Уролог
Лікар хірург-уролог, займається лікуванням дітей. Федір Валерійович проводить оперативне і консервативне лікування урологічних патологій (сечокам'яна хвороба, цистит, уретрит, водянка яєчка тощо), здійснює біопсію органів сечостатевої системи.