Роша Василь Васильович

Нарколог, психіатр
Лікар-нарколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на комплексному лікуванні аддикций, тобто залежностей, будь-якого роду. Лікує алкоголізм, наркоманію, ігроманію. Крім того, веде прийом пацієнтів, які страждають від депресій і неврозів. Компетентний в областях дитячої та дорослої психіатрії. Проводить кодування.

Мой муж страдал от алкоголизма. Никакие методы лечения не помогали. Уговорила его пойти к Василию Васильевичу. Результат меня просто поразил. Такое, наверное, только в сказке бывает. Не знаю, что там делал с моим мужем доктор Роша, но муж перестал употреблять спиртное. Советую всем отличного специалиста.
Дарья
Очень благодарна за оказанную помощь!!!
Врач действительно хороший. Рекомендую.
Очень приятный и добрый человек. Шикарный специалист, действительно помог.

• Одеський національний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа" (1999 р.)
  • Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціальність "Державне управління" (2007 р.)
  • Спеціалізація в наступних сферах "Психіатрія", "Дитячої психіатрія", "Наркологія", "Організації та управління охороною здоров'я"