Довгий Юрій Володимирович

Анестезіолог, реаніматолог, нарколог
лікар першої категорії
Лікар-анестезіолог вищої категорії, нарколог першої категорії, спеціалізується на лікуванні алкоголізму, наркоманії, ігроманії та інших видів залежностей. Має спеціалізацію в організації охорони здоров'я. Є автором 10 наукових публікацій. Удостоєний нагороди «За мужність і професіоналізм» третього ступеня.
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7 р.Київський

Алексей
11 травня '18р.
Спасибо за лечение брата от алкоголизма. Отношение докторов, условия проживания - все на высоком уровне. И цены доступные)
Николай
Огромное спасибо за помощь. Только благодаря Вам я победил свою болезнь!
Екатерина
Огромное Вам спасибо за оказанную помощь! Не знаю, что бы мы без Вас делали!

• Одеський національний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа" (2001 р.)
  • Магістратура по спеціальності "Анестезіологія", Українська військово-медична академія, м. Київ (2004 р.)
  • Спеціалізація за напрямом "Наркологія", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ (2006 р.)

Участь у конференції

• Проводив дві регіональні конференції по питанням аддиктології (залежної поведінки), виступав на телебаченні в Україні та Німеччині.