Інтерклінік, медицинский центр

Пн — Пт: 10:00-16:00 Сб: 10:00-16:00 Н: 10:00-16:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

"Інтерклінік" — це спеціалізована клініка, яка бореться з залежностями пацієнтів. Серед докторів установи — кандидати медичних наук.

Послуги, які надаються в клініці:

• консультація фахівця;
  • проведення детоксикаційних заходів;
  • лікувальна терапія при наркоманії та алкоголізмі;
  • виведення з запою;
  • імплантація нарко- або алкоблокатора;
  • реабілітаційні заходи;
  • таласотерапія;
  • іпотерапія;
  • стоматологічні послуги;
  • допомога психолога.

Переваги медичного центру — індивідуальний підхід, націленість на результат, зустріч і супровід пацієнтів, екскурсії та морські прогулянки, абсолютна конфіденційність.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Інтерклінік, медицинский центр, вартість послуг:

• Лікування наркоманії
  • Консультація психіатра

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Степан
Очень толковый доктор! Рекомендую!
Владислав
Без Вас я бы не справился. Огромное спасибо за помощь.
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр "Женева" — це спеціалізована клініка, в якій проводять регенеративне стоматологічне лікування. Пріоритети установи — безпека, безболісність, а також ефективність. Фахівці неодноразово проходили стажування за кордоном.
6,6
Клініка "Люменис" — це спеціалізований медичний центр, який проводить лазерну епіляцію і надає комплекс косметологічних послуг. Функціонує вже більше 10 років.
Пн — Пт: 09:00-23:00 Сб: 09:00-23:00 Н: 09:00-23:00
МедЕліт — це спеціалізований медичний центр, в якому проводиться діагностування та лікування різних патологій з використанням найсучасніших методик. Почав функціонувати в 2011 році. Основні медичні області, в яких практикує клініка - неврологія і гастроентерологія.
Одеса вул. Маршала Малиновського, 61 Г р.Хаджибейський
8,8
Багатопрофільна Лікарня Святої Катерини — сучасна медустанова, що відповідає високим стандартам світової медицини. Тут пацієнтам забезпечений повний цикл допомоги: цілодобовий консультативний прийом фахівців, хірургічний стаціонар широкого профілю. У лікарні проводяться як традиційні, так і малоінвазивні хірургічні втручання. Оперативне лікування ведеться за багатьма напрямами: загальна хірургія, експертна абдомінальна, судинна, кардіологічна, офтальмологічна, урологічна, проктологічна, гінекологічна, пластична, ендоваскулярна, нейрохірургія, ЛОР-хірургія та травматологічно-ортопедичні операції.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00