Сторінка 3. Лікарі у Миколаєві (Інгульський район)

Полина
У Стояновой не только привела свои волосы в порядок, но и научилась многому. Теперь понимаю, как сама себе проблемы создавала. В общем, Елену Ивановну рекомендую!
18 липня '16 г.
У нас с Алексеем сложились доверительные отношения. Доктор всегда понимает, как я себе вижу решение моей проблемы и предлагает оптимальный вариант лечения. Результаты и качество всегда отличные!
01 вересня '16 г.
С волосами такие проблемы были, выпадали, секлись. Хорошо, что к Елене Ивановне обратилась, лечение и процедуры под ее руководством уже дают хорошие результаты, она отличный трихолог.
28 липня '16 г.
Наталя
Була два рази у Срибняка - з приводу лікування і на консультації. Дуже вихований, тактовний стоматолог, чудово розбирається в своїй роботі.
07 вересня '16 г.
Стоматолог
Лікар Срібняк Олексій Богданович спеціалізується в області стоматології. Надає послуги консультування пацієнтів, терапії і пломбування кореневих каналів і зубів. Займається художньою реставрацією та чищенням зубів від зубного каменю.
Косметолог-трихолог, косметолог
Лікар Стоянова Олена Іванівна, косметолог-трихолог. Виконує фототріхограмму й інші дослідження волосся і шкіри голови, надає консультаційні послуги, проводить чистку обличчя й інші косметичні процедури. Займається пересадкою, озонотерапією, мезотерапією, апаратним і лазерним лікуванням волосся.
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
Лікар Баргамон Ольга Василівна працює в стоматології, є терапевтом, хірургом. До компетенції фахівця входить профілактичний догляд за порожниною рота, діагностика та лікування карієсу, пародонтиту, гінгівіту, відбілювання зубів, видалення зубів будь-якої складності, виконання реставрації зубного ряду, постановка металокерамічних коронок.
Кардіолог
Лікар Бутусов Костянтин Миколайович, кардіолог. Проводить діагностику і лікування пороку серця, вегетосудинної дистонії. У своїй практиці використовує магнітно-резонансну агіографію, ритмо- і електрокардіографію.
Стоматолог
Лікар Снігова Тетяна Андріївна спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Надає послуги традиційної терапії порожнини рота, ендодонтії, реставрації та відбілювання зубів.
Сімейний лікар, Терапевт
Сімейний лікар, спеціалізується в областях педіатрії та терапії. Консультує з питань вакцинації, профілактики та лікування вірусних й інфекційних захворювань. Надає послуги з оформлення лікарняного листа та санітарної книжки.
Стоматолог
Стоматолог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на проведенні терапевтичних стоматологічних процедур дорослих і дітей, займається реставрацією та ендодонтією. Спеціаліст у сфері ендодонтії.