Пластичні хірурги у Миколаєві

Любовь
Много лестных отзывов слышала о работе Тер-Никогосяна. Не буду распространяться, какую именно коррекцию он мне делал, но считаю результат полностью оправдал мои материальные вложения.
01 вересня '16 г.
Александра
У Тер-Никогосяна я знаю, что плачу деньги за лучшие результаты, которых можно добиться с помощью пластического хирурга. У него я уже два раза оперировалась – великолепная работа!
06 жовтня '16 г.
6 месяцев назад я делала операцию по увеличении груди и Григора Тер-Никогосяна. Результат - отличный. О такой груди я и мечтала всю жизнь, особенно после рождения и кормления двух деток. Врач - талантливый и очень дружелюбный, а главное - мастер своего дела. Большая ему благодарность!)
12 червеня '17 г.
Екатерина
Я вот перед пластикой груди у нескольких хирургов консультировалась, но только Шарый взялся выполнить задуманное. Получилось все отлично, осталась довольна.
24 серпня '16 г.
Дарья
Владимир Григорьевич творчески подошел в моем случае к решению проблемы. Сложная операция была сделана безупречно, я осталась довольна результатами.
12 жовтня '16 г.
Излишне говорить о золотих руках Сергея Алексеевича. Об этом знают все, кто пользовался его услугами и я в том числе, только восторженные впечателния, советую другим этого хирурга.
20 червеня '16 г.
Хірург
Спеціаліст Константинов Артур Іванович — пластичний хірург. Кваліфікується в області естетичної хірургії. Усуває видимі дефекти, вроджені та набуті аномалії. Лікар вищої категорії проводить підтяжку обличчя, ліквідує зайві жирові відкладення. Проводить корекцію форми і об'єму молочних залоз. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Косметолог
Доктор Соломянюк Алла Адамівна, косметолог. Проводить різні косметичні процедури: пілінг, маски, епіляція воском, масаж повік і ін. Займається також пластикою обличя, біоревіталізацією і мезотерапиєю.
Миколаїв вул. Червоних Майовщиків, 2 А р.Заводський
Пластичний хірург
Лікар Тер-Нікогосян Г. А. спеціалізується в області пластичної хірургії, має вищу лікарську категорію, отримав звання заслуженого лікаря України, захистив кандидатську дисертацію, керівник консультативного центру естетичної хірургії і завідувач відділенням пластичної та реконструктивної хірургії. Спеціалізується на проведенні процедур омолодження обличчя і тіла, відновлювальних і реконструктивних операцій на молочній залозі, естетичної хірургії, володіє методиками ринопластики.
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог проводить консультації жінок, вагітних і сімейних пар з питань планування сім'ї (індивідуальний підбір засобів контрацепції, лікування безпліддя, медикаментозне переривання вагітності на ранніх термінах), терапії захворювань і патологій статевих органів, порушень циклу і т.д. Проводить онкоосмотри, вакцинацію від раку шийки матки, відеокольпоскопію, лікування радіохвильовим методом ерозій та ін.
Пластичний хірург
Лікар Шарий В. Г. спеціалізується на проведенні процедур відновної, реконструктивної та естетичної хірургії, має вищу лікарську категорію, є членом Всеукраїнської асоціації пластичних хірургів. Володіє методами проведення мікросудинних операцій. Має ряд наукових публікацій.