Гінекологи у Миколаєві

Консультація гінеколога в клініці «ЗлатаДерма» 450
Консультація гінеколога в клініці «ON Clinic» 450
Алла
Леонід Миколайович досвідчений лікар, приємний у спілкуванні. Навіть без досліджень діагноз може легко поставити.
03 жовтня '16 г.
Рада была общению с Леонидом Николаевичем. В процес се консультации доктор развеял мои страхи и сомнения, выписал направление на исследование – результаты подтвердили слова доктора, все обошлось.
07 вересня '16 г.
Маргарита
Мне мама в детстве говорила, что мужчина гинеколог более внимательный. Наверное, именно потому я вот уже который год пользуюсь услугами Леонида Николаевича. Я очень довольна его подходом к пациентам, и выбором лечения. За столько лет, могу сказать о нем только хорошее.
04 березеня '17 г.
Ірина
Леоніда Миколайовича знаю вже більше 5 років. Чудовий спеціаліст - діагноз ставить безпомилково, навіть без результатів УЗІ. Після мене в нього лікувалася вся моя рідня (мама, тітка, сестра, бабуся) не варто забувати і про двох подруг мами. Чотирьох він прооперував. Про таких кажуть: - Хірург від Бога. Добрий, чуйний, переймається долею пацієнтів. Може насваритися, але тільки в тому випадку, якщо не дотримуєшся режиму лікування або ставишся до свого здоровя безвідповідально.
05 січня '18 г.
Анастасия
Так получилось, что пришлось обращаться к Татьяне Ярославовне самой, и дочку к ней позже на консультацию приводила. Довольна лечением, все рекомендации и советы пригодились.
17 вересня '16 г.
Спасибо Татьяне Ярославовне за индивидуальный поход и толерантность. Благодаря ей мне удалось избежать серьезных ослонений болезни.
05 жовтня '16 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
31 рік досвіду
Записатися на прийом12 онлайн записів
Консультація 450/1380 грн.
Акушер-гінеколог
Лікар тільки оперує. Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії займається лікуванням захворювань жіночої статевої системи. За свідченнями виконує оперативні втручання. Спеціаліст в області інтимної хірургії та естетичної гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація (не консультує, оперує)
Акушер-гінеколог
Лікар Курманська М. Г., акушер-гінеколог. Проводить консультації з питань планування сім'ї, займається діагностикою, профілактикою та лікуванням безпліддя, а також різних гінекологічних захворювань. Спеціалізується в області онкогінекології та володіє навичками хірургії.
Миколаїв вул. Московська, 46 А р.Корабельний
Сімейний лікар, Терапевт
Сімейний лікар, терапевт першої кваліфікаційної категорії, трихолог. Надає послуги консультування, діагностики та лікування грибкових, інфекційних та вірусних захворювань.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Терапевт
Лікар Курдюкова Лариса Леонідівна, терапевт. Займається діагностикою та лікуванням запальних, інфекційних і вірусних захворювань. Проводить консультації та профмедогляд.
Миколаїв вул. Адмірала Макарова, 11 р.Центральний
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог проводить консультації жінок, вагітних і сімейних пар з питань планування сім'ї (індивідуальний підбір засобів контрацепції, лікування безпліддя, медикаментозне переривання вагітності на ранніх термінах), терапії захворювань і патологій статевих органів, порушень циклу і т.д. Проводить онкоосмотри, вакцинацію від раку шийки матки, відеокольпоскопію, лікування радіохвильовим методом ерозій та ін.
Уролог, Андролог
Лікар Крестьянніков Олексій Іванович, уролог вищої категорії, андролог. Займається діагностикою та лікуванням різних захворювань сечостатевої системи. У своїй практиці використовує для лікування унікальну апаратуру.
Миколаїв пр. Корабелів, 2Г/2 (пов. 2) р.Заводський
Мануальний терапевт, Терапевт
Доктор Ситник В. П., терапевт першої категорії, мануальний терапевт. Займається діагностикою, профілактикою, а також лікуванням різних захворювань внутрішніх органів і хребта.
Консультація от 50 грн.
Миколаїв пр-т Богоявленський, 202 (кол. пр-т Жовтневий) р.Корабельний