Для тебе, медичний центр

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізований медичний центр здоров'я шкіри і волосся "Для тебе" створений в 2012 році, займається питаннями трихолог і апаратної косметології. У штаті установи лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії (трихолог, дерматовенеролог, косметолог, ендокринолог, терапевт).

Послуги, які надає центр:

• консультативний прийом вузького фахівця;
  • діагностика стану волосся за допомогою тріхоскопа;
  • складання індивідуального плану терапії;
  • мезотерапія;
  • фізіотерапія;
  • озонотерапія;
  • плазмоліфтінг;
  • контурна пластика;
  • масаж.

Переваги центру - гідний рівень професіоналізму персоналу, комфортабельні умови лікування, дотримання умов конфіденційності.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Для тебе, медичний центр, вартість послуг:

• Косметичний пілінг
  • Мікрострумова терапія
  • кріотерапія
  • Дарсонвалізація
  • Чистка обличчя
  • Хімічний пілінг обличчя
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів)
  • Біоревіталізація (ін'єкційна терапія) шкіри
  • Ін'єкційна контурна пластика
  • Ін'єкції (уколи) ботулотоксину
  • Плазмоліфтинг в косметології
  • Лазерна епіляція (видалення волосся)
  • Ультразвукова терапія обличчя і тіла
  • Вакуумно-роликовий масаж та LPG
  • Ефективне антицелюлітне обгортання
  • Медове обгортання для схуднення
  • прийом мезотерапевта 150
  • Консультація дерматолога 300
  • Дерматоскопія (діагностика шкірного покриву)
  • Лікування акне (вугрової висипки)
  • Лазеротерапія (ЛТ, низкоинтенсивная лазерна терапія)
  • Повторна консультація дерматолога 250
  • Повторна консультація ендокринолога 250

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Юрий
Замечательный семейный врач, терапевт с большим врачебным и жизненным опытом Белявская Татьяна Анатольевна. Подход к каждому пациенту индивидуальный – всегда внимательно выслушает, осмотрит и назначит лечение. Это человек с чистым и добрым сердцем. В случае необходимости направит к узкому специалисту для установления окончательного диагноза и назначения необходимого лечения. Все четко и конкретно по делу. При назначении препаратов всегда пояснит что и для каких целей назначает, каков режим приема. Вся моя семья заключила с ней декларацию. Врач замечательный. Рекомендую Белявскую Т.А., не пожалеете, всецело отдает свои силы, умение и знания пациентам. Огромное спасибо ей за работу.
ИРИНА
ВРАЧ большими буквами с доброй душой и большим сердцем
Валерия
Сергей Григорьевич — отличный доктор! Всегда находит решение любых моих проблем, все подробно рассказывает, всегда приятно приходить к нему на приём. Огромное спасибо! Буду обращаться еще!
Дмитрий
Качество обслуживания, конфиденциальность, быстрый результат – вот поэтому я и обращаюсь при необходимости к Хрипуну. Проверено не раз!
Валентина Петровна
Было приятно лечиться у Дорошенко. Не только лекарства хорошие прописала, процедуры дополнительные, но и сама контролирует процесс лечения, переживает чтобы все было хорошо.
Процедуры под руководством Резниченко это всегда позитив, отличные ощущения, хорошие результаты. Роман классный косметолог!
Татьяна Анатольевна прекрасный терапевт и интеллигентная женщина. Советую всем – точный диагноз и адекватное лечение, консультации дельные вам обеспечены у этого врача.
Олександр
Дякую Тетяні Анатоліївні за наполегливість і професіоналізм, дуже мені допомогла. Компетентний фахівець, гарна і відповідальна жінка.
Николай
Даже одна консультация у Сергея Григорьевича поможет больше, чем неделя хождений по другим врачебным кабинетам. Убедился в этом на собственном опыте.
С волосами такие проблемы были, выпадали, секлись. Хорошо, что к Елене Ивановне обратилась, лечение и процедуры под ее руководством уже дают хорошие результаты, она отличный трихолог.
Мне нравиться к Резниченко на процедуры ходить. Не только квалифицированно и добросовестно все выполняет, еще и посоветует что лучше, какие дополнительно сеансы стоит пройти.
Полина
У Стояновой не только привела свои волосы в порядок, но и научилась многому. Теперь понимаю, как сама себе проблемы создавала. В общем, Елену Ивановну рекомендую!
Антонина
Анна Павловна заслуживает только самые лестные отзывы. Компетентный эндокринолог, милейшая и отзывчивая женщина.
Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога і психотерапевта Ліщенко Катерини спеціалізований в області сімейної та дитячої психотерапії. Прийом пацієнтів здійснює психолог, психотерапевт.
Приватний кабінет доктора Мазо Романа Борисовича на Богоявленському надає пацієнтам перелік лікувальних послуг в області андрології, дієтології, урології та сексології. Прийом здійснює лікар вищої категорії, член Міжнародної асоціації андрологів і лікарів сексуальної медицини.
Пн — Пт: 13:30-17:00
Приватний кабінет доктора Мазо спеціалізується на діагностиці та лікуванні урологічних захворювань, сексуальних розладів, чоловічого безпліддя та хвороб, що передаються статевим шляхом. Прийом веде лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, андролог, сексолог, дієтолог.
Пн — Пт: 08:00-17:00
Миколаїв вул. Китобоїв, 16 (пов. 3, офіс 311) р.Інгульський
8,4
Приватний кабінет психотерапевта Ткачука Руслана спеціалізується на врегулюванні міжособистісних відносин, допомозі у власному розвитку пацієнта, при складних емоційних станах. Прийом веде психолог, терапевт, гештальт-терапевт.
Пн — Пт: 09:00-20:00