Денталіка, стоматологія на Васляєва

Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-14:00 Н: 10:00-14:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Філія стоматологічної мережі клінік "Денталика" на вул. Васляєва надає пацієнтам всі види стоматологічної допомоги. Лікарі клініки щорічно удосконалюють свої знання на спеціалізованих семінарах, володіють сучасними техніками лікування.

Послуги, які надає філія:

• професійна чистка ротової порожнини;
  • терапія зубів, ясен;
  • виготовлення та встановлення протезів з різних матеріалів;
  • зубна імплантація;
  • естетичні процедури;
  • лікування зубів у дітей;
  • регулярні профілактичні огляди для запобігання карієсу.

Переваги приватної клініки - наявність радиовизиографа, установка обладнання європейського рівня, застосування сучасних стоматологічних матеріалів, приємна атмосфера, комфортні умови для пацієнтів будь-якого віку.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Денталіка, стоматологія на Васляєва, вартість послуг:

• Консультація стоматолога 50
  • Лікування карієсу 270

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Мила
Любимый стоматолог для всей нашей семьи!!! Посещения сравниваю по ощущениям со СПА - процедурами! Всегда расслабляюсь в кресле! Абсолютное доверие к доктору!Было и лечение и удаление и коронка и чистка! Все на высоте!
Денис Викторович.
Просто стамотолог от бога. Случайно попал к ней на прием.. Необходимо было произвести удаление корней зубов. Было разрушено три моляра подряд один из которых 8ка. У меня уже начинался воспалительный процесс и доктором было принято решение удалить все за один раз. Вся операция заняла порядка 40 минут. Все было сделано просто на высочайшем уровне. Анастезия просто супер, никаких болевых ощущений я не испытывал словом вообще. После удаления все зажило буквально за сутки. На утро следующего дня я уже был "как огурчик". Повторюсь, Елена Витальевна просто врачь от бога… низкий поклон ей. Рекомендую..
Любимый врач моей дочери. Очень позитивный. Всегда старается найти общий язык со всеми даже с такой трусихой как моя дочка . Очень качественно выполняет свою работу. Рекомендую.
Знаю Елену Витальевну с 2009 года. Проверенный временем любимый доктор.
Мария Анатольевна
Елена Витальевна мудрый и опытный стоматолог. Мне нравится ее подход к работе – все четко, качественно и без недоразумений.
Олег очень старательный и ответственный стоматолог. Добросовестно выполняет свою работу.
Карина
Елена Витальевна привела мои зубки в полный порядок. Сейчас посещаю ее только для чистки, отбеливания , все делает ответственно – безупречный сервис, рекомендую.
Альберт
28 травня '16р.
Жена моя у Пазюка лечится и консультируется. Говорит, что очень позитивный молодой человек и талантливый стоматолог, выполняет работу добросовестно.
Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога і психотерапевта Ліщенко Катерини спеціалізований в області сімейної та дитячої психотерапії. Прийом пацієнтів здійснює психолог, психотерапевт.
Приватний кабінет доктора Мазо Романа Борисовича на Богоявленському надає пацієнтам перелік лікувальних послуг в області андрології, дієтології, урології та сексології. Прийом здійснює лікар вищої категорії, член Міжнародної асоціації андрологів і лікарів сексуальної медицини.
Пн — Пт: 13:30-17:00
Миколаїв вул. Мореходна, 14 (оф. 218) р.Заводський
8,9
Психологічний центр "Барви життя" почав свою роботу в 2010 році, спеціалізується в галузі надання психологічної підтримки дітям, підліткам, батькам.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
Приватний кабінет доктора Мазо спеціалізується на діагностиці та лікуванні урологічних захворювань, сексуальних розладів, чоловічого безпліддя та хвороб, що передаються статевим шляхом. Прийом веде лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, андролог, сексолог, дієтолог.
Пн — Пт: 08:00-17:00