Лікарі психотерапевти у Миколаєві (Інгульський район)

Алена
Благодарна Марии Александровне за свою "новую жизнь". Долго описывать мои проблемы, все приходилось снимать слоями, начиная от внутреннего состояния, семейных проблем, психосоматики и заканчивая социальной жизнью. Благодаря ее профессиональной работе я смогла осуществить свою мечту, наладить отношения в семье, избавилась от чувства вины и полностью поменяла отношение к жизни, поверила в себя, поняла, насколько я счастлива. Это тонко чувствующий специалист, точно знающий какую методику в каком случае применить. Я медработник и слышала от врачей, что Мария Александровна талантливый психолог, поэтому обратилась именно к ней, и очень довольна. Спасибо Вам за вашу работу и за ваш талант.
11 квітня '18 г.
Сложные отношения с мужем,депрессия и заниженная самооценка-подтолкнули меня искать помощи у специалиста.Я обратилась за помощью к Марии Александровне и ни пожалела об этом ни на минутку- могу сказать что это настоящий профессионал своего дела.Она мне очень помогла в моей тяжелой жизненной ситуации,и те методики что применялись в моём случае,действительно работают на все 100%.Сейчас в моей жизни кардинально всё поменялось в лучшую сторону.Я научилась быть счастливой и всё то что меня раньше тревожило - прошло как дурной сон.Теперь в моей жизни и семье полный порядок!!!Я очень благодарна вам за ваш не лёгкий труд!
27 листопада '17 г.
Артем
У меня проблемы с эрекцией, как выяснилось, психологического плана. Сеансы, которые очень профессионально, с максимальным эффектом провела Мария Александровна, полностью оправдали мои ожидания. Спасибо большое за отличную работу!
20 квітня '17 г.
Матвей
У меня началась депрессия после разрыва с девушкой. Ситуация была на пике. Мария Александровна оказалась мне в этот момент очень полезной. Она позитивный и доброжелательный человек. Хорошо владеющий навыками психологии, и умеющая эффективно применять методики на практике. Причем делает это легко и непринужденно.
09 квітня '17 г.
Психолог, психотерапевт
21 рік досвіду
Психолог вищої категорії. Надає консультації та практичну допомогу по виходу з депресивних станів, лікування посттравматичних стресових порушень, неврозів, психосоматичних захворювань, харчових розладів, еректильної дисфункції психологічного характеру. У своїй роботі активно застосовує гештальт-терапію та ДПДГ (десенсибілізація і переробка інформації за допомогою руху очей). Член Української Спілки психотерапевтів і Європейської Асоціації психотерапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація онлайн 800
Психолог, Психотерапевт, Гештальт-терапевт
Спеціаліст Кадирова Вікторія Валеріївна веде консультативний прийом психотерапевта. Також проводить психологічні тренінги. Спеціалізується на лікуванні фобій і депресивних станів. Допомагає боротися з комплексами й особистісними кризами. В роботі використовує принципи гештальт-терапії. Входить до Асоціації Гештальт і Психодрами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Миколаїв вул. Китобоїв, 16 (оф. 311) р.Інгульський
Психіатр, Психотерапевт
Викликати лікаря додому
Психіатр, психотерапевт другої категорії. Здійснює діагностику, у тому числі патопсихологічну, профілактику і лікування різних психоневрологічних захворювань і розладів. Проводить індивідуальну і групову психотерапію.
Психолог, Психотерапевт, Гештальт-терапевт
Руслан Григорович надає послуги психолога, психотерапевта гештальт-терапевта. Проводить разові консультації психолога й індивідуальну тривалу психотерапію, бізнес-тренінги, групову психотерапію, організаційне консультування, тематичні тренінги, індивідуальне консультування підлітків з 13 років. Надає психологічну допомогу парам, дітям разом з батьками. Працює з особистісним розвитком, складними емоційними станами, проблемами у стосунках (сімейні, жіночо-чоловічі, дитячо-батьківські, робочі, дружні). Допомагає впоратися зі стресами, страхами, фобіями, депресією, панічними атаками та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація онлайн 1200
Миколаїв вул. Китобоїв, 16 (пов. 3, офіс 311) р.Інгульський
Невролог
Лікар Лебедєва Наталія Костянтинівна спеціалізується в області неврології. Надає консультаційні послуги, проводить профілактику і лікування різних захворювань нервової системи, в тому числі безсоння, ВСД, неврозів різної етіології, остеохондрозу і т.д.