Проктологи у Миколаєві

Консультація проктолога в клініці «ON Clinic» 490
Вячеслав
Нет, лечить в нашей поликлинике геморрой я не рискнул. Обратился к Виктору Дмитриевичу - опытнейший проктолог, знает и умеет лечить в щадящем режиме и условия у него хорошие.
01 вересня '16 г.
Виталий
Виктор Андреевич авторитетный и опытный врач. Обращался к нему, всегда мне помогал.
14 липня '16 г.
Антон
Виктор Андреевич опытный врач. Обратился к нему, он мне помог, знает и умеет лечить в щадящем режиме. Обращайтесь к нему не пожалеете!
13 вересня '17 г.
Как врач он знающий, но за свои деньги у него все нужно тянуть с языка.
03 лютого '18 г.
Проктолог, Хірург
Лікар займається комплексною діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань прямої кишки і промежини. Спеціалізується на видаленні геморою, анальних тріщин. Проводить оперативне втручання з метою видалення поліпів з кишечника. Приймає пацієнтів за попереднім записом. Приймає дітей з 10р.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Миколаїв вул. Велика Морська, 74/3 (Каштановий сквер, зуп. Соборна) р.Центральний
Проктолог, хірург
Записатися на прийом4 онлайн записи
Хірург, Флеболог, Проктолог
Лікар Коцар Віктор Дмитрович, хірург вищої категорії, флеболог, проктолог. Здійснює діагностику й лікування судин і колопроктологічних захворювань. Проводить лазерну флебектомію, резекцію, аноскопію та інші процедури.