Лікарі дерматологи у Миколаєві (Інгульський район)

Валерия
Сергей Григорьевич — отличный доктор! Всегда находит решение любых моих проблем, все подробно рассказывает, всегда приятно приходить к нему на приём. Огромное спасибо! Буду обращаться еще!
30 листопада '-1 г.
Процедуры под руководством Резниченко это всегда позитив, отличные ощущения, хорошие результаты. Роман классный косметолог!
11 жовтня '16 г.
Дмитрий
Качество обслуживания, конфиденциальность, быстрый результат – вот поэтому я и обращаюсь при необходимости к Хрипуну. Проверено не раз!
17 жовтня '16 г.
Мне нравиться к Резниченко на процедуры ходить. Не только квалифицированно и добросовестно все выполняет, еще и посоветует что лучше, какие дополнительно сеансы стоит пройти.
20 липня '16 г.
Косметолог
Лікар Резниченко Роман Анатолійович спеціалізується в області естетичної медицини: косметології та мезотерапії. Надає послуги з консультації, биоревитализації, мезотерапії, контурної пластики та інших косметологічних процедур.
Дерматовенеролог
Лікар Хрипун С. Г., дерматовенеролог вищої категорії. Займається діагностикою та лікуванням різних дерматовенерологічних захворювань, грибкових уражень шкіри. Проводить біопсію шкіри і лазерне видалення бородавок.
Сімейний лікар, Терапевт
Сімейний лікар, терапевт першої кваліфікаційної категорії, трихолог. Надає послуги консультування, діагностики та лікування грибкових, інфекційних та вірусних захворювань.