Наркологи у Миколаєві

Антонина
Супруга свого притянула на лечение к Лидии Александровне, постоянно деньги спускал на игровых автоматах. Уж не знаю как, но доктор повляла на него серьезно – почти погода держимся без приключений.
18 вересня '16 г.
Анжела Герогиевна
Я своего сына можно сказать за уши притянула на прием к Негоде. А дальше произошло чего я совсем не ожидала – сын начал с интересом на ее занятия ходить, где то через месяц наши проблемы постепенно исчезли. Спасибо!
04 листопада '16 г.
Дарья
Пока муж у Негоды лечился, я насмотрелась на ее пациентов достаточно. Можно только позавидовать терпению и вниманию доктора к каждому пациенту. А специалист Лидия Александровна вообще непревзойденный!
02 лютого '17 г.
Валентин
Шелест отличный мужик и грамотный нарколог. Сказал, что вытащит меня из алкогольной пропасти и сделал! И стоимость услуг у него даже очень привлекательная.
21 серпня '16 г.
Александр
Юрий Петрович знает свое дело конкретно. Если уж берется за пациента, считай что проблемы твои будут скоро решены.
09 листопада '16 г.
Кирилл
Вовремя меня жена к Балашову на прием привела, когда я реально думал, что меня уже ничего не спасет. И вот уже 5 месяцев – ни капли алкоголя не употребляю, вот такие чудеса.
24 липня '16 г.
Нарколог
Лікар Шелест Юрій Петрович, нарколог. Проводить терапію алкогольної і наркотичної залежності. Займається кодуванням і виведенням із запою.
Миколаїв вул. Адмірала Макарова, 11 р.Центральний
Викликати лікаря додому
Лікар Клавдіенко Віталій Віталійович, психолог першої кваліфікаційної категорії. Займається лікуванням наркотичної та алкогольної залежностей і різних розладів психіки, пов'язаних з ними. Спеціалізується на корекції девіантної та адиктивної поведінки, співзалежності та деструктивних моделей поведінки. Надає послуги гештальт-терапії, нейролінгвістичного програмування, казкотерапії, еріксоновського гіпнозу і кінезітерапії.
Психіатр, Психолог, Психотерапевт
Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії спеціалізується в області психіатрії, психотерапії, психофізіології, а також інтегративної психосоматичної медицини. Займається лікуванням алкогольної та ігрової залежності, булімії, депресії, анорексії, різних стресів і фобій. Надає послуги з розробки інтеграційних програм, спрямованих на коригування розладів харчової поведінки, надмірної ваги, пов'язаного з харчовою залежністю, та інших аддикцій.
Психолог
Психолог, що спеціалізується у боротьбі з алкогольною та наркотичною залежністю. Займається корекцією співзалежності, надає послуги супроводу та консультування близьких і родичів людей із залежністю. Активно використовує кінезітерапію, гештальт-терапію, казкотерапію, еріксонівський гіпноз і нейролінгвістичне програмування.
Нарколог
Лікар Бєлашов Геннадій Михайлович, нарколог. Здійснює лікування пацієнтів з алкогольною, наркотичною, ігровою та іншою залежністю. Практикує кодування і виведення з запою.
Миколаїв вул. Адмірала Макарова, 11 р.Центральний
Психолог
Психолог першої кваліфікаційної категорії, що спеціалізується в області корекції співзалежностей і деструктивної поведінки. Займається нейролінгвістичним програмуванням, еріксонівським гіпнозом і лікуванням за допомогою інших психологічних методик у роботі з пацієнтами, що страждають наркотичною та алкогольною залежностями.
Психолог, психотерапевт
21 рік досвіду
Лікар Казар'ян Павло Ашотовіч спеціалізується в області психології і психотерапії. Надає послуги з відновлення, реабілітації та реосоціалізації алко- і наркозалежних пацієнтів. Керівник Центру ресоціалізації наркозалежної молоді «Джерело».
Психолог, психотерапевт
Лікар Буланова Олена В'ячеславівна спеціалізується в областях психології та психотерапії, сертифікований тренер з проведення профілактики ВІЛ / СНІД в різних організаціях і школах, фахівець із боротьби з алкогольною та наркотичною залежностями, зокрема сімейної терапії. Займається гештальт-терапією, нейролінгвістичним програмуванням та екзистенціальною психотерапією.
Нарколог, психотерапевт
Лікар Негода Лідія Олександрівна спеціалізується в області наркології і психотерапії. Консультує людей, які страждають від різних видів залежності, а також членів їх сімей. Методом емоційно-стресової терапії займається лікуванням алкогольної, наркотичної, нікотинової залежності, тяги до переїдання і азартних ігор.
Миколаїв пр. Центральний, 96 р.Центральний