Офтальмологи у Миколаєві

Консультація офтальмолога в клініці «ON Clinic» 450
Были с дочкой на приеме у доктора офтальмолога Кирейчук Оксаны Олеговны. Доктор профессионально не спеша провела осмотр, выслушала жалобы и дала рекомендации по глазному режиму. Приятно, что оборудование все новое, чисто, стерильно. Будем обращаться еще для профилактических приемов.
16 березеня '21 г.
Лариса
Я пришла в ОН Клиник по рекомендации. Очень приятная обстановка, спокойное, компетентное обслуживание. Врач-офтальмолог Кирейчук Оксана Олеговна. Грамотный осмотр, консультация, компетентность. Благодарю за помощь.
10 січня '21 г.
Щира, усміхнена та дуже хороший лікар! Ось що приходить на думку, коли згадую візити до Оксани Олегівни. Все пройшло просто супер. Донька, навіть не хотіла йди з кабінету, так їй сподобався лікар. призначення виконуємо. прийдемо повторно.
23 лютого '20 г.
Регина
Оксана Олегівна просто чудовий фахівець! Були з дитиною у неї на прийомі. Дуже задоволені кваліфікацією спеціаліста. Все на найвищому рівні! Призначила лікування, зараз лікуємося. Є перші позитивні результати. Все просто супер! Рекомендую!
15 лютого '20 г.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань очей. Здійснює прийом дорослих. Успішно лікує блефарити, глаукому, деструкцію склоподібного тіла, кератити, іридоцикліти, кон'юнктивіт, глаукому, вікову катаракту, порушення зору неврологічного походження. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Косметолог
Доктор Соломянюк Алла Адамівна, косметолог. Проводить різні косметичні процедури: пілінг, маски, епіляція воском, масаж повік і ін. Займається також пластикою обличя, біоревіталізацією і мезотерапиєю.
Миколаїв вул. Червоних Майовщиків, 2 А р.Заводський
Масажист
Лікар Туровець Наталя, масажист. Проводить різні види масажу, серед яких масаж повік і очей, медовий, антицелюлітний, вакуумнороліковий та ін. масаж.
Миколаїв вул. Червоних Майовщиків, 2 А р.Заводський
Записатися на прийомЗа місяць записано 4 пацієнта