Лікарі стоматологи у Миколаєві (Інгульський район)

Мила
Любимый стоматолог для всей нашей семьи!!! Посещения сравниваю по ощущениям со СПА - процедурами! Всегда расслабляюсь в кресле! Абсолютное доверие к доктору!Было и лечение и удаление и коронка и чистка! Все на высоте!
30 листопада '-1 г.
Денис Викторович.
Просто стамотолог от бога. Случайно попал к ней на прием.. Необходимо было произвести удаление корней зубов. Было разрушено три моляра подряд один из которых 8ка. У меня уже начинался воспалительный процесс и доктором было принято решение удалить все за один раз. Вся операция заняла порядка 40 минут. Все было сделано просто на высочайшем уровне. Анастезия просто супер, никаких болевых ощущений я не испытывал словом вообще. После удаления все зажило буквально за сутки. На утро следующего дня я уже был "как огурчик". Повторюсь, Елена Витальевна просто врачь от бога… низкий поклон ей. Рекомендую..
13 липня '19 г.
Лучший детский стоматолог в городе,мой сын (8 лет) наблюдается у Виктории Андреевны уже 3 год,просто в восторге!Всегда аккуратно,виртуозно и качественно!спасибо Вам за нашу улыбку....
12 квітня '18 г.
Знаю Елену Витальевну с 2009 года. Проверенный временем любимый доктор.
07 серпня '17 г.
Стоматолог
Лікар Ільїна-Салова Олена Віталіївна спеціалізується в областях терапевтичної та естетичної стоматології. Надає послуги повної санації ротової порожнини, професійних чистки і відбілювання зубів.
Стоматолог
Лікар Буяр Вікторія Андріївна спеціалізується в області стоматології. Лікар-стоматолог надає консультаційні послуги. Проводить консультації, терапію захворювань порожнини рота різної складності. Здійснює ультразвукову чистку, професійне відбілювання і ремінералізацію зубів, художню реставрацію зубів.
Стоматолог
Лікар-стоматолог надає послуги з консультування, терапії захворювань порожнини рота різної складності. Проводить художню реставрацію, професійне чищення зубів від зубного каменю і нальоту, а також відбілювання зубного ряду.
Стоматолог
Лікар-стоматолог надає консультаційні послуги. Проводить терапію захворювань порожнини рота (в тому числі карієсу, пульпіту, пародонтиту та пародонтозу різної складності). Здійснює чистку, відбілювання і ремінералізацію зубів, зняття зубного каменю.
Стоматолог-терапевт
Лікар займається діагностикою та лікуванням патологій пародонту і всіх видів карієсу. Професійно виконує герметизацію фісур, реставрацію зубного ряду, професійну гігієну ротової порожнини. Здійснює дитячий прийом.
Стоматолог
Лікар Корнієнко Марина Анатоліївна спеціалізується в області стоматології. Надає послуги з консультування пацієнтів. Займається лікуванням і пломбуванням кореневих каналів і зубів. Проводить художню реставрацію, чистку і відбілювання.
Стоматолог
Лікар Пазюк Олег Ігорович спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Надає послуги професійної діагностики і лікування захворювань порожнини рота різного генезу.
Миколаїв пр-т Богоявленський, 285 (кол. Жовтневий) р.Корабельний
Стоматолог-терапевт, ортопед
Доктор Халявкіна Наталія Леонідівна спеціалізується в області терапевтичної стоматології, є ортодонтом. До компетенції доктора входить догляд за порожниною рота, постановка брекет-систем, виправлення неправильного прикусу, лікування карієсу, кровоточивості ясен, виконує відновлення зубного ряду, художню реставрацію зубів, займається протезуванням.
Стоматолог
Стоматолог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на проведенні терапевтичних процедур порожнини рота, ортодонтії, протезування та імплантації зубів, надає послуги реставрації та відбілювання зубів, лікування ясен і виправленні прикусу.
Миколаїв пр-т Богоявленський, 285 (кол. Жовтневий) р.Корабельний
Стоматолог
Лікар-стоматолог надає послуги з лікування захворювань порожнини рота, видалення зубів, відновлення і художньої реставрації зубів. Проводить професійне чищення зубів від зубного каменю і нальоту.