Лікарі у Миколаєві (Інгульський район)

Алена
Благодарна Марии Александровне за свою "новую жизнь". Долго описывать мои проблемы, все приходилось снимать слоями, начиная от внутреннего состояния, семейных проблем, психосоматики и заканчивая социальной жизнью. Благодаря ее профессиональной работе я смогла осуществить свою мечту, наладить отношения в семье, избавилась от чувства вины и полностью поменяла отношение к жизни, поверила в себя, поняла, насколько я счастлива. Это тонко чувствующий специалист, точно знающий какую методику в каком случае применить. Я медработник и слышала от врачей, что Мария Александровна талантливый психолог, поэтому обратилась именно к ней, и очень довольна. Спасибо Вам за вашу работу и за ваш талант.
11 квітня '18 г.
Сложные отношения с мужем,депрессия и заниженная самооценка-подтолкнули меня искать помощи у специалиста.Я обратилась за помощью к Марии Александровне и ни пожалела об этом ни на минутку- могу сказать что это настоящий профессионал своего дела.Она мне очень помогла в моей тяжелой жизненной ситуации,и те методики что применялись в моём случае,действительно работают на все 100%.Сейчас в моей жизни кардинально всё поменялось в лучшую сторону.Я научилась быть счастливой и всё то что меня раньше тревожило - прошло как дурной сон.Теперь в моей жизни и семье полный порядок!!!Я очень благодарна вам за ваш не лёгкий труд!
27 листопада '17 г.
Полина
В один момент жизни, мне потребовалась помощь сексолога. Так я и познакомилась Романом Борисовичем, после его консультации у меня больше не осталось вопросов, и все вернулось в норму. Большое спасибо.
28 травня '17 г.
Артем
У меня проблемы с эрекцией, как выяснилось, психологического плана. Сеансы, которые очень профессионально, с максимальным эффектом провела Мария Александровна, полностью оправдали мои ожидания. Спасибо большое за отличную работу!
20 квітня '17 г.
Уролог, андролог, сексолог, дієтолог
Уролог вищої кваліфікаційної категорії, андролог, сексолог, дієтолог. Здійснює консультативний прийом пацієнтів, проводить діагностику і лікування урологічної патології, сексуальних розладів і безпліддя, а також інфекційних захворювань, які передаються статевим шляхом. Успішно проводить лікування сечокам'яної хвороби, пієлонефритів, уретритів, передчасного сім'явиверження, аденоми простати, гідронефрозу, варикоцеле. Роман Борисович — член Міжнародної асоціації андрологів і лікарів сексуальної медицини.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-30
Психолог, психотерапевт
21 рік досвіду
Психолог вищої категорії. Надає консультації та практичну допомогу по виходу з депресивних станів, лікування посттравматичних стресових порушень, неврозів, психосоматичних захворювань, харчових розладів, еректильної дисфункції психологічного характеру. У своїй роботі активно застосовує гештальт-терапію та ДПДГ (десенсибілізація і переробка інформації за допомогою руху очей). Член Української Спілки психотерапевтів і Європейської Асоціації психотерапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація онлайн 800
Стоматолог
Лікар Ільїна-Салова Олена Віталіївна спеціалізується в областях терапевтичної та естетичної стоматології. Надає послуги повної санації ротової порожнини, професійних чистки і відбілювання зубів.
Психолог, Психотерапевт, Гештальт-терапевт
Спеціаліст Кадирова Вікторія Валеріївна веде консультативний прийом психотерапевта. Також проводить психологічні тренінги. Спеціалізується на лікуванні фобій і депресивних станів. Допомагає боротися з комплексами й особистісними кризами. В роботі використовує принципи гештальт-терапії. Входить до Асоціації Гештальт і Психодрами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Миколаїв вул. Китобоїв, 16 (оф. 311) р.Інгульський
Стоматолог
Лікар-стоматолог надає послуги з консультування, терапії захворювань порожнини рота різної складності. Проводить художню реставрацію, професійне чищення зубів від зубного каменю і нальоту, а також відбілювання зубного ряду.
Стоматолог
Лікар Буяр Вікторія Андріївна спеціалізується в області стоматології. Лікар-стоматолог надає консультаційні послуги. Проводить консультації, терапію захворювань порожнини рота різної складності. Здійснює ультразвукову чистку, професійне відбілювання і ремінералізацію зубів, художню реставрацію зубів.
Косметолог
Лікар Резниченко Роман Анатолійович спеціалізується в області естетичної медицини: косметології та мезотерапії. Надає послуги з консультації, биоревитализації, мезотерапії, контурної пластики та інших косметологічних процедур.
Стоматолог
Лікар-стоматолог надає консультаційні послуги. Проводить терапію захворювань порожнини рота (в тому числі карієсу, пульпіту, пародонтиту та пародонтозу різної складності). Здійснює чистку, відбілювання і ремінералізацію зубів, зняття зубного каменю.
Психіатр, Психотерапевт
Викликати лікаря додому
Психіатр, психотерапевт другої категорії. Здійснює діагностику, у тому числі патопсихологічну, профілактику і лікування різних психоневрологічних захворювань і розладів. Проводить індивідуальну і групову психотерапію.
Дерматовенеролог
Лікар Хрипун С. Г., дерматовенеролог вищої категорії. Займається діагностикою та лікуванням різних дерматовенерологічних захворювань, грибкових уражень шкіри. Проводить біопсію шкіри і лазерне видалення бородавок.