Анестезіологи у Миколаєві

У меня часто аллергические реакции на медикаменты бывают. Но в этот раз к операции Макаров готовил, и все прошло прекрасно, без малейших ослонений.
30 травня '16 г.
Евгения
Да, помню Бориса Владимировича – приятный и доброжелательный мужчина. Свое дело знает в совершенстве, еще и успевает пациента ободрить, поддержать.
25 вересня '16 г.
Дочка просто истерит от всяких лекарств! Один выход – идем к Анатолию Федоровичу за «вкусненькими драже» и только так лечимся!
27 липня '16 г.
Анатолий Федорович, я Вам безгранично благодарна за помощь!
14 травня '16 г.
Анестезіолог
Лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на проведенні різних видів знеболювання, реанімаційних заходів та екстреної терапії. Володіє методами наркозу, місцевої аналгезії, спинальної, епідуральної та комбінованої анестезії. Проводить підготовку пацієнта до оперативних втручань.
Анестезіолог-реаніматолог, Гомеопат, Педіатр
Лікар першої категорії Вичалковскій Анатолій Федорович спеціалізується в області анестезіології та реаніматології, педіатрії та гомеопатії. Надає послуги діагностики, в тому числі і комп'ютерної, за методикою доктора Фолля. Проводить індивідуальний підбір і виготовлення препаратів, займається лікуванням дорослих і дітей. Доктор проводить підготовку і контроль пацієнтів під час хірургічних втручань. Займається діагностикою за допомогою комп'ютера за методикою Фолля. Анатолій Федорович лікує як дітей, так і дорослих.
Миколаїв пр-т Центральний, 67, 1 п, 3 пов. каб. 301 р.Заводський