Іваненко Галина Валентинівна

Ендокринолог
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Лікар-ендокринолог виконує діагностику і призначає лікування захворювань щитовидної залози, надниркових залоз. Дозволяє виявити на початкових етапах цукровий діабет, тиреоїдит, дисфункцію яєчників і інші патології. Проводить консультативний прийом і огляд пацієнтів, направляє на клінічні дослідження. Має вищу кваліфікаційну категорію.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013

Спасибо большое Вам , Галина Валентиновна!!! За 1 год моя доченька скинула 20 кг!!! Главное, к девочке доктор нашла подход и правильное лечение нам помогло!!! Все в шоке!!!
На консультации была предельно внимательна, объяснила все четко и подробно. Показалась грамотным и рассудительным специалистом. Посмотрим, как пойдет лечение
Дарина
Компетентность врача высокая, уделила мне много времения. Нашли выход решения проблемы.

• 1991 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця (Київський медичний інститут ім. О. О. Богомольця), спеціальність "Педіатрія".

• 1992 р. — спеціалізація за напрямом "Загальна ендокринологія".

• Член Асоціації ендокринологів України.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець