Сторінка 40. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Никита
Хороший врач, ничего плохого не могу сказать.
01 червеня '16 г.
Врач понравился. Лечение проводит очень хорошо.
14 серпня '16 г.
Руслана
Пользуемся услугами Виталия Сергеевича всей семьей, нареканий нет.
30 вересня '16 г.
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Лікує карієс, захворювання ясен, пломбує кореневі канали. Виконує відбілювання і чистку зубів, процедури з видалення зубного нальоту і каменю. Консультує з приводу догляду за зубами і підбору зубних паст.
Консультація от 150 грн.
Стоматолог, дитячий стоматолог
Доктор займається діагностикою та лікуванням стоматологічних захворювань. Лікує всі види карієсу і його ускладнення. Виконує пломбування кореневих каналів і відбілювання зубів. Проводить складне і атиповий видалення зубів. Приймає дорослих і дітей.
Консультація от 150 грн.
Стоматолог-терапевт, ендодонтист, дитячий лікар, пародонтолог
Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист, дитячий лікар, пародонтолог, займається комплексною терапією захворювань зубного ряду. Спеціалізується на естетиці, усуває дефекти. Лікує періодонтит, пульпіт, гінгівіт, стоматит, ставить пломби. Проводить повну санацію ротової порожнини. Готує до імплантації. Робить професійну чистку від карієсу, нальоту і каменів.
Стоматолог-терапевт, пародонтолог
Лікар спеціалізується на лікуванні зубів, каналів. Займається видаленням нервів і їх очищенням, пломбує зуби. Усуває видимі дефекти зубного ряду, видаляє карієс, наліт і камені. Проводить санацію ротової порожнини. Лікує стоматит, гінгівіт, періодонтит, пародонтит.
Стоматолог-терапевт, ендодонтист, ортопед, пародонтолог
Доктор Кованова Анна Вікторівна є головним лікарем клініки. Стоматолог-терапевт, ендодонтист, пародонтолог. Спеціалізується на лікуванні захворювань зубів і ясен, таких як карієс, пульпіт, пародонтит. Займається пломбуванням кореневих каналів. Веде складних пацієнтів, становить комплексні плани лікування, проводить естетичну і функціональну тотальну реабілітацію порожнини рота.
Стоматолог-хірург, імплантолог.
Лікар спеціалізується на зубній імплантації. Виконує видалення зубів та підрізання вуздечки. Приймає пацієнтів з відсутністю опорних зубів для мостовидной конструкції, частковою або повною відсутністю зубів ряду. Проводить діагностику м'яких та твердих тканин щелепи, здійснює індивідуальний підбір імплантів та методу імплантації.
Консультація бесплатно/безкоштовно
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні хвороб ясен та зубів. Приймає пацієнтів з карієсом, пульпітом, стоматитом, пародонтитом та пародонтозом. Проводить лікування захворювань під мікроскопом. Консультує з питання вибору зубних паст. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Консультація бесплатно/безкоштовно
Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар спеціалізується на складному та атиповому видаленні зубів. Займається зубною імплантацією. Проводить пародонтологічні операції. Має сертифікати з імплантології, кісткових та м’якотканних аугментацій, пародонтології, протезуванні та протезуванні на імплантатах.
Консультація от 310 грн.
Стоматолог-гігієніст
Стоматолог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні стоматологічних захворювань. Виконує чистку зубів методом Air Flow. Займається художньою реставрацією та видаленням зубів. Приймає пацієнтів з карієсом, пульпітом, стоматитом, гінгівітом та пародонтитом. В роботі використовує сучасні методики.