Укрселт (Ukrselt), стоматологічний центр

м.Либідська1 2 м.Палац Україна10 1
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Стоматологічний центр Укрселт (Ukrselt) - сучасна клініка, що надає пацієнтам широкий перелік послуг в галузі стоматології. Основні напрямки роботи установи: функціональна стоматологія, терапія і ендодонтія, ортопедія, лазерна стоматологія, хірургічна стоматологія, гігієна та пародонтологія, імплантація.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Укрселт (Ukrselt), стоматологічний центр, вартість послуг:

• Консультація стоматолога
  • Консультація стоматолога, провідного спеціаліста
  • Консультація розширена з складанням плану Лікування
  • Консультація розширена з складанням плану Лікування у провідного спеціаліста
  • Конділографія
  • МФД
  • Фотополімерна пломба
  • Фотополімерна пломба (провідний спеціаліст)
  • Лікування каналів: зуб з 1 к / к - якщо зуб раніше НЕ лікували
  • Лікування каналів: якщо зуб раніше лікували (тобто, переліковування зуба)
  • Лікування каналів: зуб з 3 к / к - якщо зуб раніше НЕ лікували
  • Лікування каналів: якщо зуб раніше лікували (тобто, переліковування зуба)
  • Фотополімерна пломба після ендо-
  • Фотополімерна пломба після ендо- (провідний спеціаліст)
  • комплекс гігієни
  • Комплекс гігієни з рясним важко знімається нальотом
  • Комплекс гігієни, зняття брекетів і чистка після ортодонтичного Лікування
  • Закритий кюретаж, 1 зуб
  • Відкритий кюретаж, 1 зуб
  • Фотодинамічна терапія, 1 зуб
  • Видалення зуба
  • Видалення зуба-мудрості
  • Пластика вуздечки язика або губи
  • Імплантація
  • Лікування капами Invisalign
  • Ретейнер незнімний 1 щелепа
  • Ретейнер знімний (капа) 1 щелепа
  • Повторна фіксація ретейнера на 1 зуб 1 щелепа
  • Пластика вуздечки губи або язика лазером
  • Гінгівектомія лазером, 1 зуб
  • Висічення капюшона при перікоронариті
  • Лазерна терапія герпесу, 1 сеанс

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Роман
Відмінний прийом, я всім задоволений, шикарний спеціаліст. Видно, що людина професіонал своєї справи. Він і заспокоїв, і дав цінні рекомендації. Дуже хороший фахівець! Неодмінно прийду повторно та буду рекомендувати!
Лікар вміє дохідливо розповісти, пояснити, заспокоїти, якщо потрібно. Високопрофесійний рівень роботи, якісне лікування. Уже не перший раз звертаюся. Завжди впевнена у найкращому результаті. Щиро вдячна за турботу про мене. Дякую!
Руслана
У клініці працює чудовий лікар-стоматолог - Анна Дмитрівна! Справжній професіонал своєї справи, має сучасні глибокими знаннями. Уважна, педантична, пояснює доступно, на зрозумілій мові, без термінології. Особисто мені, дуже допомогла, і я отримала відпові
Ірина
Мені дуже сподобався прийом. Лікар дуже кваліфікована, все пояснила, розповіла. Консультація була досить розгорнутою, все максимально доступно для розуміння! Процедури були проведені без будь-яких не приємних відчуттів! Рекомендую!
Антон
Я був тільки на консультації, про кваліфікацію можу сказати тільки те, що вона на досить високому рівні. Рекомендації звучать дуже переконливо, детально, дохідливо. Я отримав відповіді на всі мої запитання. Спасибі!
Була на прийомі у Сергія Арсеновича. Відмінний фахівець, ввічливий та уважний професіонал! Все дуже сподобалося, залишаюся з ними лікувати свої зубки. Безперечно буду рекомендувати. Дякую за все!
Олег
Щиро вдячний за високий професіоналізм і дбайливе ставлення, було дуже комфортно. Також вся інформація та прогнози були надані дуже коректно. В цілому лікар, клініка і персонал відповідають моєму уявленню, про те,як повинна бути організована служба стомат
Валерія
Лікар дуже уважний і доброзичливий. На високому рівні провів консультацію і дав цінні рекомендації. Завдяки яким я почала розуміти суть своєї проблеми Спасибі величезне спеціалісту. На наступний прийом піду із задоволенням! Рекомендую!
Надія
Все пройшло на високому рівні, лікар досить ввічливий і приємний. Спілкується грамотно, видно, що дуже кваліфікований фахівець. Мені все дуже сподобалось. А що найголовніше ми вирішили мою проблему, за досить розумну ціну. Рекомендую!
Лікар повністю виконав свою роботу. З огляду на те, що я боягузка, він мене ще заспокоїв і дуже оперативно провів процедуру. Лікарю висловлюю свою вдячність, прийду ще! Дуже настійно рекомендую даного фахівця, особливо Якщо ви дуже боїтеся стоматологів як
Сподобалося, що лікар висококваліфікований! Дала розгорнуту консультацію, тепер я повністю розумію суть моєї проблеми, запропонувала декілька шляхів вирішення проблеми. Разом ми обрали найоптимальніший. Дякую за кваліфікацію!
Ігор
Це була перша моя консультація у лікаря і я залишився дуже задоволений. Всі рекомендації лікаря я приймаю і буду виконувати, щоб досягти позитивного результату у лікуванні. Перші зміни уже помітні не озброєним оком! Цілком задоволений!
Зверніть увагу на інші клініки:
Консультативно-тренінговий психологічний центр професора Е.А. Помиткіна спеціалізується на наданні психологічної допомоги дорослим і дітям.
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00