Жалдак Олександр Миколайович

Стоматолог
Лікар вищої категорії
Доктор Жалдак Олександр Миколайович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Пропонує пацієнтам послуги лікаря-стоматолога. Проводить консультативний прийом пацієнтів з метою огляду порожнини рота, відбілювання, пломбування та художньої реставрації зовнішнього вигляду зубного ряду. Спеціалізується на пломбування, а також лікуванні карієсу і кореневих каналів, бюгельном протезуванні, установці вінірів, займається зубної імплантацією.

Женя
Александр Николаевич удалял мне два зуба мудрости. Мой случай был непростым. Начинался воспалительный процесс. Доктор всё сделал быстро и безболезненно. Рана зажила хорошо. Теперь у меня всё в порядке.Спасибо
Надя
Хочу выразить самые теплые слова благодарности Жалдак Александру Николаевичу! Я очень рада, что нашла такого специалиста! Совсем не ожидала, что самостоятельно, без знакомых и рекомендаций можно будет попасть к доктору такого уровня.спасибо

• 1978 р. — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, стоматологічний факультет.

• 2013 р. — "Сучасні хірургічні методики нарощування кісткової тканини ", освітній центр "Стаміл";
  • 2013 р. — школа імплантації, освітній центр "Стаміл";
  • 2014 р. — States of emergensy in dentistry, U-impl educational centre;
  • 2014 р. — Restorative technologies for anterior teeth restorations. Densply, Restorative clinical education;
  • 2014 р. — використання брекет-систем Damon, навчальний центр "Алента".

• Член Асоціації імплантологів України.