Сервинський Ігор Олексійович

Стоматолог-ортопед, гнатолог, хірург-імплантолог
Главный врач клиники
Лікар вищої категорії
Володіє всіма методиками стоматологічної імплантації, проводить складні операції на щелепі, працює з усіма існуючими ортопедичними конструкціями, пресованої керамікою, металокерамікою, повними знімними протезами, бюгельнимі протезами.

Валерія
Лікар дуже уважний і доброзичливий. На високому рівні провів консультацію і дав цінні рекомендації. Завдяки яким я почала розуміти суть своєї проблеми Спасибі величезне спеціалісту. На наступний прийом піду із задоволенням! Рекомендую!
Ігор
Це була перша моя консультація у лікаря і я залишився дуже задоволений. Всі рекомендації лікаря я приймаю і буду виконувати, щоб досягти позитивного результату у лікуванні. Перші зміни уже помітні не озброєним оком! Цілком задоволений!

• 1984 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, стоматологічний факультет, м. Київ.

• 2014 р. — взяв участь в курсі Симонаса Грибаускас "Реконструкція альвеолярного гребеня аутогенними кістковими блоками". Освітній центр КВІНТЕСЕНЦІЯ, м. Київ.
  • 2017 р. — взяв участь у курсі "МЯГКОТКАННАЯ РЕГЕНЕРАЦІЯ". Д-р. ХОВАРД ГЛЮКМАН, м. Київ. при учбовому центрі "Дент-Лайн".
  • 2018 р. — Техніка IDR. Dr. Jose Carlos Martins Da Rosa (доктор Хосе Карлос МАРТИНС ТА РОСА). Dental Study Club (УЧБОВИЙ клуб " Дент-Лайн"), м. Київ.
  • 2010 р. — Basic Theoretical Course For Implantology. Education Centre U — impl Switzerland (Основний теоретичний курс по имплантологии. Освітній центр U — impl Швейцарія).
  • 2011 р. — participated in the International Dental Course on Esthetic solutions from Composites to Implants Direct Digital Imaging in Dentistry Oral Rehabilitation by Laminates (брав участь в Міжнародному стоматологічному курсі по естетичних розчинів від композитів до імплантатів. Пряме цифрове зображення в стоматологічній оральній реабілітації ламінат, Тель-Авів, Ізраїль.
Схожі спеціалісти:
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист