Смиков Дмитро Олександрович

Стоматолог
главный врач
Лікар першої категорії
Лікар стоматолог першої кваліфікаційної категорії, займається діагностикою та лікуванням стоматиту, пульпіту, гінгівіту, патологій карієсу (пародонтит і періодонтит). Надає допомогу пацієнтам з видалення зубного каменю, відбілювання зубного ряду. Смиків Дмитро Олександрович фахівець в терапії запальних процесів в порожнині рота.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 10 А (корп. 3) м.Оболонь195м.Мінська276м.Почайна3410

У Дмитрия Александровича бывают часто. Запустил зубы и теперь пожинаю плоды. Врач хороший разработал для меня схему восстановления зубного ряда. Очень мне нравится его подход. И что самое главное, никакого дискомфорта во время лечения.
Хотите качественно вылечить зубы? Дмитрий Александрович лучший в своем деле! Я очень доволен его подходом к каждому пациенту. Все делает четко, минимум боли и дискомфорта.

• 1999 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, стоматологічний факультет, спеціальність "Загальна стоматологія".

• «Ортопедична стоматологія»;
  • «Повторна і первинна ендодонтія за використанням мікроскопа»;
  • 2007 р. — Курси підвищення кваліфікації за напрямом «Незнімне протезування»;
  • 2013 р. — перша кваліфікаційна категорія по стоматології;
  • 2017 р. — спеціалізація за спеціальністю «Організація та управління охороною здоров'я».

• Учасник Української ендодонтичної асоціації.