Гришай Сергій Євгенович

Лікар-хірург, естетичний, пластичний хірург, фахівець з пересадки волосся, флеболог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар-хірург, пластичний хірург, спеціаліст по пересадці волосся. Учасник Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ). Має 11 патентів України на корисну модель Понад 14 друкованих публікацій, 4 доповіді на міжнародних конференціях з пластичної та судинної хірургії.

Лікар працює в клініках:
Київ Вул. Олександра Довженко, 3 м.Шулявська122м.Дорогожичі228м.Політехнічний інститут297

12 квітня '18р.
Мне не нравился мой высокий лоб. Хотелось сделать его поменьше. СДелала пересадку волос. Очень довольна работой этого доктора!
Макс
У меня были залысины (мне 30 лет - живу в США), сделали за однин день (часов 8-9) операцию fue (2500 графтов). Операция была целый день, но это того стоило. очень хороший и приятный врач ! не болело и даже было весело :) в США раз в 4-5 дороже. прошло 5 месяцев - выгляжу на лет 7 моложе ! :) Благодарен врачу Гришай Сергей Евгеньевичу
Делала лазерную липосакция у доктора Гришай. Впечатления- великолепные. Специалист высокого класса, очевиден опыт работы и превосходное образование. Приехала делать операцию из Штатов и ни секунды не пожалела. С радостью рекомендую доктора родным и близким!
Лилия
Сегрей Евгеньевич это профессионал своего дела. Внимательность, квалифицированность, тактичность, подход к пациентам — все на высшем уровне. Проведенное лечение позволило мне избавиться от проблем, которые мучили меня уже несколько лет. Благодаря Вам я снова почувствовала себя красивой! Большое спасибо за оказанную помощь!
Талант Гришая у меня лично не вызывает сомнений. Сама к нему обращалась по рекомендации других счастливых его пациентов – все очень довольны. Сергей Евгеньевич с пониманием относится к пожеланиям пациента и результаты его трудов сложно переоценить.
У моих подруг после беременности появилась капиллярная сетка на ногах, иногда беспокоят отеки, тяжесть. Я решила заранее обратиться к врачу, чтобы избежать этого. На консультации флеболога врач дал мне рекомендации, назначил препараты в профилактической дозе, порекомендовал ношение компрессионных чулок. Сейчас ребенку уже 3 года, а ножки у меня красивые, как и прежде. Спасибочки!!)))
Яна
Шикарный специалист, побольше бы таких.
Вчера делала блефаропластику к клинике Олега Колибабы. В первою очередь хочу выразить большую благодарность моему художнику и волшебнику Гришаю Сергею Евгеньевичу. Операция прошла успешно, но окончательный результат можно оценить через несколько дней. Но даже сейчас на второй день, не смотря на синяки и отеки, я понимаю что всё будет хорошо! Мой анастезиолог сделал прекрасный наркоз, так же профессионал своего дела! Не было страшно ни капельки рядом с такими докторами. Кто ещё думает и выбирает, смело обращайтесь в эту клинику. Мне есть с чем сравнивать и поверьте, что здесь Вы найдёте понимание, теплоту, профессиональную помощь без навязывания лишних услуг, начиная от ресепшн, где вас встретят приятные и вежливые девочки, внимательно выслушают все ваши пожелания и сделают всё для того чтобы вы получили исчерпывающие ответы на все вопросы, запишут и организуют консультацию доктора. Ну и конечно молодец и большой профессионал своего дела директор этой клиники, чьё имя она носит, Олег Анатольевич Колибаба. Он подобрал себе отличную команду и умело руководит всем процессом. Я очень довольна что познакомилась со всеми Вами и надеюсь что и дальше вы будите рядом в нужные и не простые дни моей жизни! Так же всем рекомендую косметолога Светлану, она грамотный специалист и в клинике можно сделать много процедур, которые не допустимы в косметических салонах! Спасибо, дорогие мои, за ваш труд! Ирина.

• 2009 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, медичний факультет, спеціальність «Лікувальна справа», м. Київ.
  • 2012 р. — інтернатура за спеціальністю «Хірургія», Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова, відділ мікро судинної та пластичної хірургії.
  • 2014 р. — клінічна ординатура в Інституті хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова, відділ мікро судинної та пластичної хірургії, за спеціальністю пластична хірургія.

• 2013 р. — Навчальний симпозіум 3-го рівня Академії Натрель «Досягнення досконалості в пластиці молочної залози», Київ.
  • 2012 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми клінічної хірургії».
  • 2011 р. — Навчальний курс міжнародного товариства з естетичної пластичної хірургії - Прага.
  • 2011 р. — Майстер-клас «Ринопластика. Складні випадки», Одеса.
  • 2011 р. — Міжнародна конференція Українського товариства естетичної медицини «Естетична медицина: проблеми та рішення. Стандартизація підходів при корекції вікових змін», м. Одеса.
  • 2011 р. — Науково-практична конференція «Актуальні проблеми клінічної хірургії», м. Київ.
  • 2012 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми клінічної хірургії», м. Київ.
  • 2012 р. — 5-та Міжнародна конференція «Прогрес пластичної та реконструктивної хірургії», м. Київ.
  • 2012 р. — 5-та Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Сухарівські читання: ангіологія та судинна хірургія», м. Ірпінь.
  • 2013 р. — Навчальний симпозіум 3-го рівня Академії Натрель «Досягнення досконалості в пластиці молочної залози», м. Київ.

Участь в асоціаціях, програмах професійного обміну

• 2006 р. — Туреччина, Ізмір, Університетський госпіталь Егейського університету (відділення загальної хірургії).
  • 2007 р. — Фінляндія, Куопіо, Університетський госпіталь університету Куопіо (відділення пластичної хірургії).
  • 2008 р. — Ізраїль, Петах -Тіква, Медичний центр Рабін (відділення пластичної хірургії, кафедра загальної хірургії).
  • ВАПРЕХ (Всеукраїнська асоціація пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів).

Лікар-хірург, пластичний хірург, флеболог надає такі послуги

• ліпосакція;
  • ліпофілінг;