Лікарі дерматологи (Дерматовенеролог) в Києві (метро Політехнічний інститут)

Вика
Благодарю, Вас за лечение уважаемая Генина (Базилевская) Анна Евгеньевна, Вы профессионал
30 листопада '-1 г.
Диана
Виктор Сергеевич знает толк в красоте, именно благодаря ему, моя кожа чистая и здоровая. После его процедур, я чувствую себя отдохнувшей и полной сил. А главное, что мужу очень нравится.
18 серпня '17 г.
Анжела
Стали выпадать волосы. Бегом помчалась к врачу, чтобы не потерять все. Виктор Сергеевич назначил лечение. Придерживаюсь строго того , что он мне прописал. Волосы перестали выпадать. Большое спасибо, доктор!
14 квітня '17 г.
Наташа
Меня стало пугать сильное выпадение волос. Маски в домашних условиях немного улучшили ситуацию, но глобально ничего не решили. Обратилась за консультацией к Гениной Анне Евгеньевне. Она разобралась в причинах проблемы и назначила консервативное лечение. Через два месяца у меня уже была густая шевелюра.
24 грудня '16 г.
Дерматовенеролог, Трихолог
Лікар-дерматовенеролог другої кваліфікаційної категорії, також спеціалізується в областях косметології і трихолог. Займається терапією хвороб шкіри і волосся. Крім того, проводить профілактику і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Діагностує природу невідомих шкірних новоутворень, виробляє їх видалення. Також виконує комплексну діагностику стану волосся. Лікує облисіння, демодекоз, розацеа.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Дерматовенеролог, Трихолог
21 рік досвіду
Доктор Геніна Анна Євгенівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб шкіри і волосся. Здійснює видалення розтяжок, родимок, рубців і пігментних плям за допомогою лазерних технологій. Надає послуги фотоомолодження і контурної пластики. Проводить процедури фотоепіляції. Також використовує в роботі безголкового мезотерапию і ін'єкції ботулотоксину.