Сторожук Віктор Сергійович

Дерматовенеролог, Трихолог
Лікар вищої категорії
Лікар-дерматовенеролог другої кваліфікаційної категорії, також спеціалізується в областях косметології і трихолог. Займається терапією хвороб шкіри і волосся. Крім того, проводить профілактику і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Діагностує природу невідомих шкірних новоутворень, виробляє їх видалення. Також виконує комплексну діагностику стану волосся. Лікує облисіння, демодекоз, розацеа.

Лікар працює в клініках:

Диана
Виктор Сергеевич знает толк в красоте, именно благодаря ему, моя кожа чистая и здоровая. После его процедур, я чувствую себя отдохнувшей и полной сил. А главное, что мужу очень нравится.
Анжела
14 квітня '17р.
Стали выпадать волосы. Бегом помчалась к врачу, чтобы не потерять все. Виктор Сергеевич назначил лечение. Придерживаюсь строго того , что он мне прописал. Волосы перестали выпадать. Большое спасибо, доктор!
Рита
Было неожиданно и приятно осознать профессионализм этого специалиста в качестве трихолога. Подруги уже давно советовали, но я что-то до последнего не верила. Но мои здоровые и блестящие волосы тому явное подтверждение!)

• 2009 р. — Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова;
  • 2011 р. — клінічна інтернатура за спеціалізацією «Дерматовенереологія» на базі КВД, м. Вінниця.

• 2012 р. — цикл навчання «Лікування волосся та шкіри голови», Інститут тихології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти;
  • 2013 р. — сертифікат учасника конференції "The Trichology Course 3rd International Congress of Euro-Asian Association of Dermatovenereologists", м. Одеса;
  • 2015 р. — цикл ТУ «Сучасна діагностика та лікування шкірних та венерологічних захворювань» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • 2015 р. — передатестаціний цикл «Дерматовенерологія» на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика, присвоєння 2 кваліфікаційної категорії.
  • 2015 р. — навчальні курси «Контурна пластика для професіоналів» на базі Консультативно-навчального центру з косметології кафедри шкірних захворювань національного медичного університету ім. О. О. Богомольця
  • 2015 р. — Навчальні курси «Професійні практичні знання з корекції мімічних зморшок препаратами Діспорт, Ботокс».