Лікарі трихологи в Києві (метро Печерська)

Даниил
Лікар - професіонал своєї справи, дуже знаючий, і грамотний. Консультація на рівні закордонних експертів. Поради швидко допомагають. Обстеження детальне та прискіпливе. Мені все сподобалося і все влаштувало. Спасибі спеціалісту.
09 лютого '20 г.
14.04.2017
Хороший лікар. Декілька разів була у неї на прийомі. Після огляду, виписали лікування, яке чудово допомогло. Зараз моя проблема вирішена. Дуже вдячна, волосся дуже активно росте і майже не випадає. Хороший лікар - це той, до кого рідко ходиш. Дуже рекомендую лікаря!
23 лютого '20 г.
Девушка приятная, знает свое дело
24 листопада '16 г.
Вероника
Доктор действительно хороший, я уже даю его контакты знакомым.
09 серпня '16 г.
Дерматолог, Косметолог, Трихолог
Доктор Видра Олена Олександрівна - фахівець в області дерматології, косметології та трихолог. Здійснює дослідження родімок, дерматоскопію, тріхоскопію. Займається лікуванням шкірніх захворювань дорослих и дітей. Проводити дерматоскопію шкірніх пошкодженню, тріхоскопію, процедури в області естетичної дерматології, лазерної терапії и дерматохірургії. У життя без работе вікорістовує перевірені методи лікування. Постійно бере участь в тренінгах и наукових конгресів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог
21 рік досвіду
Доктор Маценко Наталія Михайлівна займається діагностикою та лікуванням захворювань дерматовенерології, косметології, трихолог. Спеціалізується на лазерних технологіях омолодження і оздоровлення шкіри. Веде консультативний прийом пацієнтів, займається лікуванням алопеції, шкірних патологій, естетичними процедурами.