Бризицька Оксана Миколаївна

21 рік досвіду
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Викликати додому
Доктор проводить діагностику і лікування дерматологічних та венерологічних захворювань. Лікує хламідіоз, мікоплазмоз, атопічний і контактний дерматити, акне і грибкові ураження шкіри. Виконує дерматоскопію. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю. Виконує видаленні шкірних новоутворень лазером, радіохвилею і хірургічно.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 13 м.Осокорки124м.Позняки164
Київ вул. Срібнокільська, 1 м.Позняки76м.Осокорки186

Валерия Кайда
Після однієї консультації трихолога у Сенсаві НААААРЕШТІ мені доступно виклали проблему,назначили лікування і сподіваюсь тепер моє волосся буде в такому ж стані,як раніше. Консультувала Брізіцька, дуже приємний лікар!
Прохожу лечение волос у Оксаны Николаевны. Очень благодарна и довольна первыми результатами. Волосы стали меньше сыпаться, и как будто толще стал сам волос. Врач объясняет все по поводу каждой процедуры и выполняет бережно и аккуратно.
Руслан Суржок
Спасибо трихологу Бризицкой Оксане. Прошёл курс лечения, динамика положильная. Оценка 5. Врач внимательная и опытная. Доктор Хаус в женском облике)
Катерина
На консультацію до трихолога ми звернулись у зв`язку з тим, що у доньки, 15 років, почало дуже сипатися волосся. Лікар Оксана Миколаївна нам дуже сподобалась. Вона була уважна до нас, розпитала детально про проблему, зробила діагностику волосся. Рекомендації лікаря дієві, будемо продовжувати лікування і сподііваємося відновити гарне волосся.
Дмитро
22 квітня '21р.
Благодарю дерматоонколога Бризицкую Оксану Николаевну - врач профессионал, обращались несколько раз, всегда довольны. Атмосфера в клинике уютная, администраторы вежливые, капучино вкусный)))
Вова
15 квітня '21р.
Чисто, аккуратно, современно. Персонал приветливый, дружелюбный, внимательный. Трихолог Брезицкая Оксана 5+
Lena
08 квітня '21р.
Посещением клиники осталась довольна. Чисто,современно,очень приятный и вежливый персонал. Особо хочу отметить трихолога Бризицкую Оксану Николаевну. Прохожу у неё лечение, пока всё хорошо, надеюсь на положительный результат.
01 квітня '21р.
Благодарю прекрасного доктора Бризицкую Оксану Николаевну за консультацию и лечение. Оксана Николаевна все подробно объяснила и помогла выбрать наилучший для меня метод лечения.
анастасия
очень хороший специалист, помогла мне убрать огромнейшую и найти проблему и устранить ее
Алла
Стыдно признаться, что подхватила микоплазменную инфекцию, которая со временем переросла в кольпит. Вылечить ее мне помогла Оксана Николаевна. Если поход к гинекологу все время вызывал у меня страх и нерешительность, то здесь совсем не так. Бризицкая Оксана относилась с пониманием. Следила за моим лечением с начала и до конца. Советую!
Владислава
Спасибо Оксане Николаевне. Удалила в клинике на Позняках невус скальпелем на лице. Шрама практически не осталось. Все эстетично. Перед удаление провела полную диагностику родинки. Во время операции была максимально внимательна, все время поддерживала разговор - отвечала на мои вопросы.

• 2003 р. — Буковинський державний медичний університет, м. Чернівці;
  • 2004 р. — інтернатура за фахом " Дерматологія", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2017 р. — Спеціалізація " Онкологія", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

• Член Української асоціації лікарів дерматовенерологів і косметологів.
  • Евро-азиатська асоціація дерматовенерологів.