Малець Мілан Степанович

Онкохірург
лікар вищої категорії
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні патології молочної залози. Виконує індивідуальну розробку хіміотерапевтичного лікування пацієнтів з онкопатологією, оперативні втручання при злоякісних і доброякісних утвореннях молочних залоз, оперативні втручання при патології судин, пластичні і реконструктивно-відновлювальні операції ділянці обличчя. Проводить радикальну мастектомію, органозберігаючі операції на молочній залозі з використанням реконструктивно-пластичних методик, катетеризацію артерій для проведення внутрішньоартеріальної поліхіміотерапії при локально-поширеному раку молочної залози.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Маршала Тимошенка, 14 м.Мінська73м.Оболонь164
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52

Остались только самые лучшие впечатления после визита! Отвечает на все вопросы, уделяет много времени, все разъясняет таким образом, чтоб человеку без медицинского образования было все понятно. Очень вежливый, умный, внимательный человек. К такому профессионалу хочется приходить еще и еще!
У Милана Степановича хорошая репутация, как среди коллег, таки и у пациентов. Поэтому мне посоветовали обратиться к нему. Хорошее впечатление врач произвел и на меня, не только как специалист, но и как человек.
Антонина
Милан Степанович лучший специалист с которым мне приходилось встречаться. Доктор с большой буквы, грамотный, отзывчивый, внимательный!!!! Спасибо, большое, Вам, Милан Степанович, за лечение, консультации, поддержку. Долгих и счастливых Вам лет здоровья) благодарных пациентов и всего наилучшего)
Мілан - висококваліфікований маммолог (мені є з чим порівняти), дуже компетентний у своїй спеціалізації. Тактичний, делікатний, доброзичливий, відповідальний. Рекомендую – вам сподобається лікуванням під його наглядом.
Если вам нужен хороший маммолог, значит вам нужен Малец. Поверьте, мне есть с кем сравнивать.
Хорошо, что существуют такие прекрасные врачи. Спасибо за помощь, Вы мой спаситель!
13 травня '23р.
Лікар ,який справив на мене дуже приємні враження.Дуже тактовний,відкритий у спілкуванні з пацієнтами,відчувалась легкість з перших хвилин як тільки я зайшла до нього в кабінет .Рекомендую ,ви точно не пошкодуєте ,якщо запишитесь на прийом.

• Ужгородський державний університет, медичний факультет, спеціальність “Лікувальна справа“, кваліфікація “Лікар”, м. Ужгород, (1997 р.)

• Підтверджена вища категорія зі спеціальності “Онкохірургія” при Департаменті охорони здоров’я Виконавчого органу Київської міської Ради, (2018 р).
  • Курси спеціалізації по судинній хірургії, Київський НДІ хірургії і трансплантології, (2000 р.);
  • Курси спеціалізації по невідкладній травматології. Київська Академія Післядипломної освіти (2001 р.);
  • Курси спеціалізації по онкології. Київська Академія Післядипломної освіти (2002 р.);
  • Курси спеціалізації по пластичній і реконструктивній хірургії. Москва, РОНЦ ім. Блохіна (2004 р.);
  • Курси підвищення кваліфікації по онкології. Київська Академія Післядипломної освіти (2005 р.);
  • Курси підвищення кваліфікації по онкології. Київська Академія Післядипломної освіти (2013 р.);
  • Курси спеціалізації по щелепно-лицьовій хірургії. Київська Академія Післядипломної освіти (2015 р.);
  • Курси спеціалізації по судинній хірургії. Київська Академія Післядипломної освіти (2016 р.);
  • ТУ “Клінічна фармакологія і фітотерапія при захворюваннях внутрішніх органів”, (2019 р.).

Лікар-онкохірург надає послуги

• Консультативні, діагностичні, лікувальні.

Лікар-онкохірург займається лікуванням захворювань

• Хірургічне лікування та діагностика: пухлин молочної залози, пухлин шкіри, пухлин м’яких тканин.
  • Біопсія утворень шкіри, молочної залози, м’яких тканин. Діагностика і лікування мастопатій.
Схожі спеціалісти:
Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог
Лікар-хірург, естетичний, пластичний хірург, фахівець з пересадки волосся, флеболог
Хірург, проктолог, судинний хірург, флеболог