Бобирь Андрій Валерійович

Уролог, Андролог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань чоловічої статевої системи. Спеціаліст лікує уретрит, цистит, простатит, запальні захворювання нирок, сечокам'яну хворобу. Спеціалізується на терапії доброякісних новоутворень. У своїй практиці використовує сучасні методи медикаментозного лікування.

Женя
Непоганий фахівець! Був у нього на консультації недавно. Він зрозумілою мені мовою пояснив суть проблеми, призначив дійсно ефективне лікування і дав деякі рекомендації, дотримуючись яких, можна прискорити процес лікування. Зараз відчуваю себе вже значно краще, проблема зникла.

• 1996–2002 рр. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, лікувальний факультет.
  • 2002–2004 рр. — НМУ ім. О.О. Богомольця, Кафедра урології, інтернатура за фахом "Урологія".
  • 2010–2012 рр. — НМУ ім. О.О. Богомольця, Кафедра урології, Клінічна ординатура за спеціальністю "Урології".