Кабінет алерголога Бачинскої О. Ю.

8.1

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Приватний кабінет алерголога Бачинської Олени Юріївни — це кваліфікована допомога від провідного спеціаліста в області діагностики, лікування і профілактики алергічних захворювань. Головний напрямок діяльності лікаря — виявлення алергії та складання індивідуальної схеми лікування.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет алерголога Бачинскої О. Ю., вартість послуг:

• Консультація алерголога 800
  • Алергопроби (5 проб) 200
  • Функція зовнішнього дихання, тест з бронхолітіком 200
  • Курс АСіТ (алергенспецифічна імунотерапія сумішшю причинних алергенів (6 флаконів, 29 ін'єкцій) 2 500
  • Виїзд на консультацію додому 1 000
  • Проведення АСІТ терапії щодня в зручному для клієнта місці (29 ін'єкцій) 10 000
  • Зняття гострого нападу алергії (кропив'янка, набряк Квінке) 300

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
У мене сезонна алергія і тільки лікування Олени Юрієвни допомагає відчути полегкість і нормально жити. Дякую!
Алла
Аллерголог – это специалист на вес золота. К сожалению, довелось встретиться с врачами, которые не могут отличить банальную сыпь от реальной аллергии. Когда пришла на прием к Елене Юрьевне, не могла поверить, что наконец то передо мной нормальный специалист. Советую ее всем. Поверьте, найти такого специалиста очень сложно!
Юліна
У мого синочка поліноз. Постійно консультуємося у Алерголога Бачинської Олени Юрівної. Дуже задоволена її роботою! Висококваліфікований спеціалість, справжній знавець та фанат своєї справи. Рекомендую цього видатного лікаря! Дякую Вам за допомогу.
Сергій
Десь приблизно в середині липня мене вкусила бджола, раніше таке теж траплялося, але цього разу розвинулася сильна алергічна реакці. Дякуючи призначеному лікуванні Олени Юріївної я практично одразу відчув полегшення. Дякую!
Станіслав
З ранього дитинства хворію бронхіальною астмою алергічного генезу. Постійно консультуюся в Олени Юрівної. Дуже хороша людина та с\знавець своєї справи!. Після призначеного курсу лікування почуваю себе набагатоліпше.

Лікарі клініки Кабінет алерголога Бачинскої О. Ю.

Бачинская Елена Юрьевна
Алерголог
Обрати фах
  • Алерголог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А р.Деснянський
8,4
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно дорослого і дитячого стаціонарних відділень, загальною місткістю до 20 осіб.
Пн — Пт: 00:00-00:00 Сб: 00:00-00:00 Н: 00:00-00:00
Клініка естетичної медицини MV AESTHETICS - ліцензований центр естетичної медицини та косметології, що спеціалізується на послугах апаратної, лазерної, ін'єкційної та естетичної косметології.
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00
Центр здоров'я і технологій довголіття AgeFree надає сучасні чек-ап послуги, такі як визначення пульсових зон і VO2MAX, управління вагою, кардіо-контроль, фітнес-тест. Також в центрі можна отримати друк цифрової Карти здоров'я, а також пройти консультацію дієтолога.
Флеболог Костянтин Барабой приймає пацієнтів з судинними захворюваннями на території персонального кабінету. Висока кваліфікація доктора дозволяє розглядати і успішно завершувати серйозні клінічні випадки. Поз