КіндерКлінік (KinderKlinik), медичний центр на Вишгородській

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

KINDERKLINIK — єдина спеціалізована мережа клінік для дітей та батьків у Києві. 4 філії у Києві: Виноградар, Печерська. Позняки, Голосієво.

Доказові лікарі для дітей та дорослих. Власна лабораторія. Окремі входи для здорових та хворих пацієнтів.

Для дітей:

• доказові педіатри та лікарі вузького профілю: алерголог, гінеколог, дерматолог, ендокринолог, кардіолог, логопед, ЛОР, масажист, невролог, ортопед-травматолог, офтальмолог, психолог/психіатр
  • діагностика (УЗД, ЕКГ, ЕхоКГ, ЕЕГ, НСГ тощо)
  • патронаж немовлят
  • власна лабораторія із швидкими тестами
  • щеплення вакцинами європейських виробників
  • медичні довідки до дитсадка та школи
  • профілактичні огляди

Для батьків та дорослих:

• доказові лікарі-терапевти та фахівці вузького профілю: гінеколог, гастроентеролог, дерматовенеролог, дієтолог, кардіолог, косметолог, масажист, ортопед-травматолог, отоларинголог, офтальмолог, психолог, терапевт, уролог, хірург
  • діагностика (УЗД, ЕКГ, ЕхоКГ тощо)
  • власна лабораторія із швидкими тестами
  • Лікарі

КіндерКлінік (KinderKlinik), медичний центр на Вишгородській, вартість послуг:

• Нейросонографія (НСГ) 670
  • Комплексне УЗД в педіатрії (НСГ, кульшові суглоби за Графом) 1 200
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) 770
  • Комплексне УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки) 930
  • Комплексна ехокардіографія у дітей 950
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) покою 1 000
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) денного сну до 3 год 2 900
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) покою у виконанні лікаря-невролога дитячого 950
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) 350
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з пробою на фізичне навантаження 400
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з медикаментозною пробою 550
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з пробою на фізичне навантаження та медикаментозною пробою 650
  • Розшифровка ЕЕГ денного сну до 3-х год 1 450
  • Кольпоскопія розширена 450
  • Відеокольпоскопія 500
  • Консультація лікаря-алерголога дитячого 800
  • Сеанс симптоматичної небулайзерної терапії без вартості медикаменту 130
  • Провокаційна проба без вартості виробів медичного призначення та мед.препаратів/ алергенів 350
  • Проведення маніпуляції з використанням аспіратора назального 210
  • Перебування під наглядом медичного персоналу, 1 година 400
  • Перебування під наглядом медичного персоналу, від 2-х до 3-х годин 950
  • Перебування під наглядом медичного персоналу, від 3-х до 6-ти годин 1 500
  • Перебування під наглядом медичного персоналу, від 6-ти до 12-ти годин 2 300
  • Виїзд медичної сестри до дому для забору аналізів, або патронаж (в робочий час, в межах Києва) 600
  • Виїзд медичної сестри до дому для забору аналізів, або патронаж (в робочий час, в межах 20 км від кордонів Києва) 800
  • Виїзд медичної сестри до дому для забору аналізів, або патронаж (в робочий час, в межах 20-50 км від кордонів Києва) 950
  • Оформлення медичної довідки для відвідування басейну (після консультації лікарів МЦ Кіндерклінік) 1
  • Оформлення медичної довідки для вступу у ВНЗ - форма № 086/у (після консультації лікарів МЦ Кіндерклінік) 1
  • Ще...
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Інфанрикс Гекса" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліта, гепатита В та гемофільної палички) 2 200
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Інфанрикс ІПВ" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліта) 1 600
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Інфанрикс" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти дифтерії, кашлюка, правця) 1 400
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Бустрикс Поліо" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліта для дітей старше 6 років) 1 300
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Бустрикс" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти дифтерії, кашлюка, правця для ревакцинації дітей старше 4 років) 1 300
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Пріорикс" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти кору, краснухи, епідемічного паротиту) 950
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Хаврикс 1440" GSK (Проти гепатиту А для дорослих та дітей) 960
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Хаврикс 720" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти гепатиту А для дітей) 900
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Енджерикс-B" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти гепатиту B 0,5 мл) 400
  • Консультація лікаря-гастроентеролога дитячого 750
  • Консультація акушера-гінеколога 950
  • Повторна консультація акушера-гінеколога 750
  • Гінекологічні процедури (тампони, ванночки, зрошення) 560
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі 1 500
  • Постановка внутрішньоматкової спіралі (без урахування вартості спіралі)не активна 1 050
  • Визначення вагітності (без урахування вартості тесту)не активна 200
  • Ще...
  • Консультація лікаря-дерматовенеролога дитячого (включає дерматоскопію, огляд в лампі Вуда, скарріфікацію, діаскопію, пробу Бальцера та ін.) 750
  • Консультація лікаря-дерматовенеролога 800
  • Кріодеструкція бородавок/ папілом (від 1 до 5 шт) 400
  • Кріодеструкція бородавок/ папілом (від 5 до 9 шт) 600
  • Кріодеструкція бородавок/ папілом (від 10) 800
  • Дерматоскопія 350
  • Корреція росту нігтьової пластини 1 000
  • Крайова резекція нігтьової пластинки 1 300
  • Лікувальна процедура антиакне долгляд із АНА /саліциловим пілінгом 1 год 1 900
  • Консультація лікаря-дієтолога 1 000
  • Розробка програми корекційного маршруту 1 000
  • Корекційне заняття з практичним психологом – та сенсорна інтеграція 1 000
  • Корекційне заняття з логопедом 700
  • Консиліум - консультація логопеда 800
  • Лікувальний масаж грудного відділу хребта за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік  600
  • 10 сеансів загального лікувального масажу та/ або гімнастики дітей першого року життя вдома для лікування гіпертонуса, гіпотонуса, кривошії, синдрому рухових порушень, затримки моторного розвитку, парезу, тощо (в робочий час, в межах Києва) 5 360
  • Лікувальний масаж попереково-кресцового або попереково-грудного відділу хребта за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік  600
  • Лікувальний масаж вздовж хребта( скаліоз  1-3 ступеню) за медичними показниками  у відділенні МЦ Кіндерклінік  600
  • Лікувальний масаж шийно-комірцевої зони за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік  560
  • Лікувальний масаж нижніх кінцівок за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік  600
  • Лікувальний масаж нижньої кінцівки та попереку (області стопи, гомілки, стегна, сідничної та попереково-кресцової області) за медичними показниками  у відділенні МЦ Кіндерклінік  800
  • Лікувальний масаж кульшового суглоба за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік (один суглоб) 300
  • Консультація лікаря-невролога дитячого 750
  • Консультація лікаря-нефролога дитячого 750
  • Консультація лікаря-ортопеда-травматолога дитячого 750
  • Консультація лікаря-ортопеда-травматолога дитячого експерта напрямку 850
  • Консультація лікаря-ортопеда-травматолога дитячого к.м.н./д.м.н. 1 200
  • Доплата за консультацію лікаря-ортопеда-травматолога дитячого к.м.н. Пилипчука О.Р. 600
  • Плантографія 300
  • Склерозування халязіонів у дітей старшої вікової категорії 890
  • Видалення сторонніх тіл коньюнктиви чи\та рогівки 690
  • Парабульбарна ін'єкція 590
  • Підбір окулярів 350
  • Проведення маніпуляції з використанням окулярів для фототерапії гіпербілрубінемії 150
  • Визначення гостроти зору (візометрія) 300
  • Консультація лікаря-педіатра при першому зверненні до лікаря-педіатра 750
  • Консультація лікаря-педіатра 750
  • Консультація лікаря-педіатра іноземною (англійською, арабською) мовою 1 200
  • Доплата за одну консультацію у виконанні провідного дитячого лікаря (на території МЦ) 200
  • Доплата за одну консультацію у виконанні лікаря-педіатра к.м.н. (на території МЦ) 330
  • Доплата за одну консультацію дитячого лікаря вузького профілю іноземною (англійською) мовою у відділенні МЦ "КІНДЕРКЛІНІК" 400
  • Консультація чергового лікаря дитячого 750
  • Консультація лікаря загальної практики - сімейного лікаря 750
  • Гіпсування стоп за методикою І. Понсеті (без врахування матеріалів) 650
  • Зняття швів 350
  • Накладання скотчкастів (без урахування матеріалів) 950
  • Проведення маніпуляції з використанням бинта гіпсового TRO-GYPSOPLAST 10*2,7 (1 шт) 350
  • Проведення маніпуляції з використанням підкладки підшинної Cast Padding 10х2,7м (1 шт) 60
  • Проведення маніпуляції з використанням підкладки трикотажної Stockinet 10,1х22,8м (1 шт) 60
  • Проведення маніпуляції з використанням підкладки трикотажної Stockinet 5х22,8м (1 шт) 40
  • Проведення маніпуляції з використанням підкладки трикотажної Stockinet 7,6х22,8 (1 шт) 50
  • Проведення маніпуляції з використанням бинт іммобілізаційний Scotchcast 10,1*3,6м 240
  • Консультація лікаря-трихолога 750
  • Консультація лікаря-уролога дитячого 750
  • Корекційні заняття з фізіотерапевтом 700
  • Консиліум - консультація фізіотерапевта 600
  • Консультація лікаря-хірурга дитячого 750
  • Консультація лікаря-хірурга дитячого експерта напрямку 850
  • Консультація лікаря-хірурга дитячого к.м.н./д.м.н. 1 200
  • Встановлення/видалення шлункового зонду без вартості виробів медичного призначення 250
  • Мале хірургічне амбулаторне втручання 1-ї категорії складності 1 500
  • Консультація лікаря-ендокринолога дитячого 750

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Аліна
Були на прийому і лікаря Антоненко І.М. Дуже задоволенні прийомом і відношенням , лікар - чуйний , і уважний , з легкістью знаходить спільну мову з дітками . Обов’язково повернемось !
Вита
Как хорошо, что в Киеве есть такие центры, где детей лечат с любовью.
Слава
Врачи в клинике умеют общаться с детьми, находят подход. Вежливые и обходительные.
Екатерина
В этом центре есть практически все вакцины для детей. Делаем здесь все прививки.
Маргарита
Перед вакцинацией всегда сдаем тут анализ крови. Спасибо за качественное предоставление услуг.
Дарья
Если бы лечение, которое было вовремя назначено вашими специалистами, сын бы остался инвалидом.
Евгения
К Наталье Валентиновне обращались по поводу ячменя. Назначенное лечение помогло.
Мила
Может кому-то этот центр и не нравится, но мне на первой консультации жуть как понравилось. Врачи супер.
Кира
Услуги очень дорогие, но врачи делают все, чтобы вылечить ребенка. Может это того и стоит.
Тамара
И далее будем обслуживаться только у вас. Ребенок теперь хочет быть врачом.
Атопический дерматит удалось вылечить только у вас. Спасибо за индивидуальный подход к ребенку, а не бездумное назначение препаратов.
Рита
Очень хороший внимательный специалист. Легко находит подход к ребенку. Очень хорошо предоставляет консультацию и ведет пациента на протяжении всего курса лечения. Спасибо!
Афанасий
Все було інформативно і по справі. Мені не намагалися впарити якісь додаткові послуги. Лікар порекомендувала тільки те, що потрібно для анестезії, нічого зайвого, без води. Ми довірилися цьому лікарю, і не пошкодували, все пройшло добре.
Олег
Уважна до дитини, та вміє знайти підхід. Вміє зацікавити дитинку розмовою, а сама проводить обстеження. У нас маленький хлопчик і не злякався. Все гарненько. Нам все сподобалося. Лікар справжній спеціаліст своєї справи. Рекомендую!
Юлiя
Доктор вміє уважно слухати. Мені сподобалося, що фахівець чітко пояснила всі варіанти попереднього діагнозу. З подальшим дообстеженням і здачею аналізів, лікар безпомилково поставила остаточний діагноз. Лікування допомогло.
Данил
Людина на своєму місці, дуже толково все пояснила, по справі, надала детальну консультацію і призначила потрібні аналізи. Перед цим був досвід, колі лікар просто викачував гроші. А тут одразу помітно що спеціаліст зацікавлена в тому щоб допомогти.
Вiктор М.
Лікар вчасно нас прийняла, швидко і якісно провела прийом. Дуже уважно вислухала проблему, з якою ми до неї звернулися, і дала необхідні поради. Також призначила повторний прийом, щоб упевнитися що лікування допомагає дитині. Дякую!
Yuriy
Була з дитиною у цього лікаря. Все пройшло добре. Мені спеціаліст сподобалася. Лікар приділила нам дуже багато часу, безпомилково поставила діагноз, розписала що потрібно робити. Консультація лікаря мені дуже сподобалася. Рекомендую.
Чиж Ольга
Дуже хороший лікар! Компетентно розбирається в проблемах. Не призначає нічого зайвого, що немало важливо в наш час. Я вважаю людина на своєму місці. У фахівця високий професійний рівень, це видно одразу. Прийду повторно. Дякую за все!
Лілія
Дуже уважна! Все чітко та зрозуміло пояснює, без медичних термінів які я могла б не зрозуміти. Дуже позитивне і приємне враження залишилося. Доньці, лікар, теж дуже сподобався Буду рекомендувати, якщо будуть запитувати, і сама буду звертатися.
Виолетта
Для мене, і моєї дитини це був перший досвід спілкування з психологом. Лікар дуже приємна і дуже сприяє бесіді. Не нав'язує свою точку зору, а намагається допомогти розібратися в самій суті проблеми. Буду продовжувати водити дитину до неї.
черкашина
Лікар професіонал, обстеження пройшло на дуже високому рівні! Рекомендації були дані, все виконуємо, і дійсно допомагають. Зараз, стан дитини значно покращився. Ми всім задоволені.Один з кращих дитячих ортопедів-травматологів.
Дуже грамотна жінка, все доступно та інформативно пояснила. Всі обстеження та призначення були обгрунтовані, та пояснені. Лікування виявилося ефективним, та не дорогим. Зараз моя донька почуває себе значно краще. Щиро вдячна фахівцю!
Эвелина
Лікар, на перший погляд, здається досить серйозний і компетентний. Призначення доктора, на мою думку, коректні. До цього, ми були у інших фахівців, є з ким порівнювати. Огляд був дуже ретельний, в призначеннях все чітко. Син також задоволений.
Микита
Дуже приємний фахівець, уважна і все дохідливо пояснює. Дитину оглянула з голови до п'ят. Дізналася корисну інформацію, призначили лікування нашої проблеми. Компетенція лікаря не підлягає сумніву. Велике дякую! Прийдемо повторно.
К.К.
Сподобалося ставлення лікаря до пацієнта. Такого ставлення, я не зустрічала в інших клініках. Дуже уважний, інтелігентний. Все розповів, професійно пояснив. Дуже задоволена візитом. Дитина зовсім його не боялася, як це часто буває.
Эллина
Відмінний лікар. Спокійна, приємна. Каже по факту. Сподобався прийом. Синові також сподобалася "тьотя". Все розклала "по поличкам", після прийому нарешті зрозуміли суть проблеми нашої дитини. Спеціалісту дуже вдячні! Рекомендую!
Иванка
Лікар дуже уважна, грамотний і хороший фахівець. Не було зайвих призначень і зайвих слів, все було по справі, чітко і лаконічно. Призначене лікування допомогло на всі сто. Мені все сподобалося. Буду рекомендувати, та прийдемо ще раз!
Валери
Чудовий спеціаліст. Консультація пройшло чудово. Доктор все детально пояснила, приділила багато уваги вирішенню проблеми дитини. Спеціаліст кваліфікований і компетентний у своїй сфері. Будемо і надалі консультуватися у неї!
Irena
Дуже сподобався прийом. Дивно, як такий молодий лікар, на стільки досвідчена, це велика рідкість зараз. Я абсолютно впевнена, що вона зможе допомогти моїй дитині. Перший прийом, справив дуже позитивне враження! Прийду на повторний.
Дарина
Чудовий лікар, чуйна, уважна, тактовна, легко знайшла підхід до дитини. Неодноразово зверталися до неї, та завжди завдяки її призначенням хвороба відступала дуже швидко! Все дуже добре пояснює і не наганяє страху.
Олег
17 травня '17р.
Отличный врач. Был на приёме, очень вежливый человек и умный доктор. Подсказала мне ряд хороших и не дорогих препаратов для зрения.
Ярослава
14 квітня '17р.
Лікар мені сподобалась. У неї підбирали окуляри для дитини. На прийомі лікарка все дуже детально пояснила і розписала рекомендації. Дитина задоволена і я теж)
Екатерина
У Наталии Валентиновны мы проверяли зрение перед посещением детского сада. Доктор внимательно проводит осмотр, приятная и вежливая. После всех процедур расписала рекомендации и рассказала, как и что делать для сохранения зрения. Спасибо.

Лікарі клініки КіндерКлінік (KinderKlinik), медичний центр на Вишгородській

Ендокринолог, дієтолог
Савенко Юлия Александровна
Алерголог дитячий
Юдин Олег Иванович
Педіатр, дитячий хірург, дитячий уролог
Обрати фах
  • Уролог
  • Хірург
  • Ендокринолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
MyDerm на Подолі — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці шкірних захворювань, що лідирує в області діагностики раку шкіри. Профільні вузькопрофільні фахівці, сучасне обладнання.