Савенко Юлія Олександрівна

Алерголог дитячий
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Займається лікуванням станів, які супроводжуються харчовою алергією, проявом кропив’янки, алергічного риніту, симптомами гастроінтестинальної алергії та алергічного кон’юнктивіту. Кандидатка медичних наук, авторка 13 наукових робіт, патенту на винахід, авторка патенту на корисну модель.

Петр Н.
Лікар дуже сподобалася. Задавала багато питань про мій стан, провела огляд, щоб виключити простудні захворювання. Було видно, що фахівець дійсно зацікавлена у вирішенні проблеми. Відповіла на всі мої запитання, детально роз'яснила план лікування. Буду звертатися ще!
Роман Г.
Всім залишилися задоволені! Все добре, і підхід, і лікар. Прийом пройшов на європейському рівні, такого, чесно кажучи не очікували. Все просто чудово. Ми залишилися дуже задоволені. Лікування допомагає. Почуваю себе значно ліпше!

• 2001-2007 рр. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальний факультет №3 (педіатричний).

Лікар-алерголог надає послуги

• консультативний прийом алерголога
  • огляд
  • первинна діагностика
  • призначення схеми лікування.

Лікар-алерголог займається лікуванням захворювань

• бронхіальна астма