Дайнеко Інна Іванівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Доктор Дайнеко Інна Іванівна спеціалізується в акушерстві, гінекології, надає допомогу в проведенні ультразвукової діагностики. Лікар першої категорії, має 18-річний стаж. До компетенції лікаря входить обстеження пацієнток, профілактика і лікування захворювань жіночої репродуктивної системи інфекційного, вродженого, гормонального, нервового і запального генезу.

Екатерина
С 18 лет наблюдаюсь у Дайнеко Инны Ивановны. Очень квалифицированный специалист и хороший человек. Осмотры у нее проходят безболезненно и легко. Всегда дает хорошие советы и отвечает на все интересующие вопросы.
Таня
Очень довольна врачём, она меня спасла от рака шейки матки, и она же прооперировала. Никогда лишних анализов не сдавала. Обычно назначала все по сути. Благодаря ей, я забеременела, и настроила она на роды очень положительно. Благодаря ей, я родила за 20 минут.

• 1999 р. – Національний медичний університет.

• 2006 р. – ТУ "Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології ", НМАПО ім. Шупика.