Грабовенко Яна Станіславівна

Акушер-гінеколог
Доктор Грабовенко Яна Станіславівна - акушер-гінеколог. Досвід роботи 4 роки. Спеціаліст консультує вагітних жінок, веде облік, допомагає в підготовці до пологів. Займається терапією безпліддя, розробляє схеми відновлення діяльності репродуктивної системи. Спеціалізується на захворювання, що передаються статевим шляхом. Призначає терапію інфекційних і запальних процесів в органах малого таза. Допомагає жінкам в плануванні вагітності. Приймає в консультативної формі.

Светлана Р.
Обращалась в несколько киевских клиник, однако не все сегодня владеют современными методами лечения. Я уже потеряла надежду найти хорошего врача-гинеколога. Подруга посоветовала обратиться к Яне Станиславовне. Теперь я точно спокойна за свое здоровье. Это знающий врач, просто умница.

• 2014 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа»;
  • 2017 р. — Спеціалізація "Акушерство та гінекологія", НМАПО ім. П.Л. Шупика.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог