Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Києві (метро Героїв Дніпра)

Лиза
Требовалось пройти ректороманоскопию. Обратилась в клинику “Медиком” и попала в руки этого врача. Обследование прошло замечательно. Врач вежливый, деликатный, профессиональный. Я ничуть не жалею, что проходила эту процедуру именно у него.
10 червеня '19 г.
Анастасия
Руслан Юрьевич оперировал гигрому на запястье. Была сложная операция рядом с нервом, врач предупреждал, что возможны осложнения. Но тьфу-тьфу, все прошло отлично! Спасибо большое!
05 червеня '19 г.
Отличный специалист, как диагност, так и хирург. Вылечил "почечные" проблемы и сделал отличную операцию с желчным пузырем. Рекомендую всем!
17 листопада '17 г.
Лилия
У доктора Филлипив я проходила ультразвуковое исследование щитовидной железы. Врач мне понравилась, процедуру провела быстро, походу все объясняла. В очереди стоять не пришлось — прием доктор ведет по записи и это еще один плюс.
19 квітня '17 г.
Хірург, Проктолог, УЗД-фахівець
Лікар-хірург першої кваліфікаційної категорії, надає послуги проведення діагностичних і лікувальних оперативних втручань. Займається передопераційним консультуванням пацієнтів, забезпечує первинну хірургічну обробку рани. Також компетентний у виконанні ультразвукових досліджень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 21 корпус 14 м.Мінська21м.Оболонь205м.Героїв Дніпра1510
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
УЗД-фахівець
Лікар ультразвукової діагностики першої кваліфікаційної категорії. Проводить УЗД органів черевної порожнини, органів малого таза, щитовидної залози, нирок. Дає оцінку розмірів і внутрішньої структури органів, їх розташування. Виявляє наявність новоутворень і запальних процесів. На підставі результатів досліджень ставить попередній діагноз і дає рекомендації по проходженню додаткових обстежень іншими методами.
УЗД-фахівець
Лікар УЗД-фахівець, проводить УЗД лімфатичних вузлів, м'яких тканин, молочних залоз, передміхурової залози, органів черевної області, ультразвукову доплерографію кінцівок, судин шиї і голови і визначення ендотеліальної дисфункції судин.