Филипів Алеся Миколаївна

УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар ультразвукової діагностики першої кваліфікаційної категорії. Проводить УЗД органів черевної порожнини, органів малого таза, щитовидної залози, нирок. Дає оцінку розмірів і внутрішньої структури органів, їх розташування. Виявляє наявність новоутворень і запальних процесів. На підставі результатів досліджень ставить попередній діагноз і дає рекомендації по проходженню додаткових обстежень іншими методами.

Лилия
19 квітня '17р.
У доктора Филлипив я проходила ультразвуковое исследование щитовидной железы. Врач мне понравилась, процедуру провела быстро, походу все объясняла. В очереди стоять не пришлось — прием доктор ведет по записи и это еще один плюс.
Алеся Николаевна делала мне УЗИ малого таза. Приятная и внимательная доктор. Все провела быстро. Расписала сразу результаты. Качеством проведенного исследования мой доктор остался доволен.

УЗД-спеціаліст надає послуги

• УЗД органів черевної порожнини та малого тазу;
  • УЗД нирок;
  • УЗД щитовидної залози;
  • розшифровки результатів досліджень.