Лікарі венерологи в Києві (метро Героїв Дніпра)

Евгений
Очень хороший врач. Рекомендую. Внимательно выслушал. Подробно всё рассказал про заболевание. До этого был у многих врачей, которые пичкали меня ненужными таблетками без особого результата.
15 квітня '19 г.
Анита
Вы еще не знакомы с Людмилой Анатольевной? Девочки, все бегом к ней. Морщины, дефекты кожи и даже высыпания, она с легкостью вам уберет. Я выгляжу прекрасно и все благодаря ей!
30 червеня '18 г.
София
У Людмилы Анатольевны устраняла видимые дефекты на коже. Она подобрала для меня индивидуальную схему восстановления, чему я очень рада. Результат потрясающий. Теперь рекомендую вас всем своим знакомым.
03 липня '18 г.
Дерматовенеролог
31 рік досвіду
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії спеціалізується на виявленні та лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом, шкірних захворювань. Має значний досвід роботи, у тому числі у вивченні урогенітальних виділень, зіскрібків з метою виявлення причини інфекції. Застосовує комплексне лікування ЗПСШ, у тому числі сучасними методами з використанням фізіотерапії. Має навички ультразвукової діагностики. Автор кількох наукових статей. Використовує індивідуальний підхід до пацієнтів.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Дерматовенеролог, косметолог
Спеціаліст Сторожук Людмила Анатоліївна протягом 30 років ліквідує захворювання шкірних покривів і статевих органів. Дерматовенеролог вищої категорії. Здійснює ранню діагностику захворювань і призначає оптимальну схему терапії. Володіє навичками правильного впливу на шкірні покриви. Усуває зморшки і видимі дефекти. Повертає шкірі еластичність і пружність. Проводить хімічну очистку особи. На підставі типу шкірних покривів підбирає Догляду кошти для використання в домашніх умовах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Дерматовенеролог, Уролог, Дерматолог
Лікар-дерматовенеролог, уролог. Приймає дітей і дорослих з питаннями венеричних захворювань, рідкісних і поширених дерматозів, акне і акнеформних дерматозів, видалення новоутворень шкіри і т.д. Є викладачем дерматовенерології в Медико-косметологічному коледжі «Best result».