Лікарі мамологи в Києві (метро Героїв Дніпра)

Ярослав
Ірина Сергіївна неперевершений спеціаліст. була на прийомі у цього лікаря. Дуже сподобалася методика роботи лікаря, все чітко та злагоджено. розмовляє все по справі, після її пояснень не залишається жодних запитань. Спеціаліста рекомендую!
07 березеня '20 г.
Людмила С.
У мене запідозрили злоякісне новоутворення молочної залози. Потрібно було зробити біопсію. Лікар виконав цю маніпуляцію кваліфіковано під місцевою анестезією. Я навіть не зрозуміла що сталося. Роботою фахівця задоволена. І діагноз мені спростували.
16 лютого '20 г.
Серафима
Татьяна Викторовна Мирошниченко -высококлассный специалист. Очень порадовало, что помимо осмотра, она также самостоятельно провела обследование органов малого таза с помощью современного аппарата УЗИ.Очень ей довольна!
03 липня '18 г.
Алина
У Мирошниченко Татьяны Викторовны я наблюдаюсь по поводу поликистоза яичников. Она самостоятельно провела УЗИ ,сделала осмотр , и назначила дополнительные методы обследования для подтверждения диагноза. В работе со мной была очень внимательна и добра.
28 червеня '18 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Мамолог
Доктор Мірошниченко Тетяна Вікторівна є фахівцем в області акушерства, гінекології. Займається лікуванням інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, а також полікістозних поразок яєчників, ерозії і дисплазії шийки матки. Веде спостереження жінок в період вагітності, під час настання клімаксу. Консультує пацієнтів з питань вибору методів контрацепції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Маммолог, Онколог
Лікар займається комплексним лікуванням доброякісних та злоякісних новоутворень молочної залози. Виконує хірургічні втручання, призначає курси хіміотерапії. Проводить біопсію молочної залози під контролем УЗД. Лікує фіброаденоми, гінекомастію, мастопатію, гіпертрофію молочної залози та інші хвороби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, мамолог
Хомич Олена Миколаївна спеціалізується в області гінекології. Здійснює консультативний прийом пацієнтів, проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань гінекологічного профілю: полікістозу яєчників, міоми матки, клімаксу, відеокольпоскопію, припікання ерозій лазером, вишкрібання матки та ін.
Онкохірург, мамолог, онколог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-01
мамолог, онкохірург