Лікарі інфекціоністи в Києві (метро Героїв Дніпра)

Наталия
Замечательный врач!
13 вересня '17 г.
Отличный врач. После курса всё стало на свои места, спасибо!
26 травня '17 г.
Замечательный врач. Всегда внимательна к ребенку, все доходчиво объясняет и назначает хорошее лечение. Постоянно обращаемся, когда у ребенка проблемы. Рекомендуем.
10 квітня '17 г.
Алина
Елена Владимировна - тот врач, которому мы доверили самое главное в нашей жизни - наших двоих детей. Внимательная, отзывчивая, доктор, добрая, знает свою работу. Очень помогла нам в лечении наших крох, поддержала и настроила на позитивный результат! Дорогие мамочки, если вам нужен хороший педиатр, то вам однозначно к Елене Владимировне!
02 лютого '16 г.
Терапевт, фізіотерапевт, озонотерапевт, імунолог-інфекціоніст, паразитолог дитячий
Лікар-терапевт вищої категорії, головний лікар медичного центру «Альтернатива», лікар швидкої і невідкладної допомоги. Спеціалізується на лікуванні детоксикації із застосуванням озонотерапії, пресстерапіі, витягування хребта, а також лікуванні алергії, профілактиці ускладнень цукрового діабету, ішемічної хвороби серця і атеросклерозу, гіпертонічної хвороби.
Педіатр
Доктор Шульгіна Олена Володимирівна спеціалізується в педіатрії. Проводить консультативні прийоми, оглядає дітей, виписує рекомендації або призначає лікування. Спостерігає за розвитком дитини з самого народження і до вісімнадцяти років. Складає план проведення вакцинації, здійснює індивідуальний підбір препаратів для щеплень при гіперчутливості організму до алергенів. Займається веденням діток з хронічними недугами і ослабленим імунітетом.