Сторінка 13. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Ендокринолог, терапевт, гастроентеролог
Лікар Кулікова Людмила Володимирівна проводить прийом, обстеження, діагностику та лікування пацієнтів, які страждають захворюваннями ендокринної системи, а також захворюваннями терапевтичного характеру. Ефективно підібрані нею схеми лікування допомагають позбутися від дисфункції гіпоталамуса і гіпофіза, захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, ожиріння, захворювань наднирників, безпліддя і багато інших
Ендокринолог
Доктор Шишкань-Шишова Катерина Олександрівна - ендокринолог, 8 років роботи. Спеціалізується на ранній діагностиці захворювань серцево-судинної системи. Призначає комплексну терапію захворювань. Спеціалізується на патологіях серця, усуває серцеву недостатність, гіпертонічну хворобу. Приймає пацієнтів в консультативному режимі.
Консультація
Дитячий ендокринолог
Лікар спеціалізується на вроджених патологіях щитовидної залози. Проводить комплексну терапію цукрового діабету, розробляє індивідуальні методики з корекції харчування з метою усунення ожиріння. Приймає у плановому порядку.
Консультація
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 65 А р.Святошинський
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на терапії порушень з боку ендокринної системи. Займається лікуванням патологічних відхилень щитовидної залози. Проводить терапію токсичного зобу, гіпертиреозу, регулює гормональний фон, працює з надмірною вагою. Лікує цукровий діабет, призначає коригувальну терапію.
Хірург, онкохірург, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом3 онлайн записи
Терапевт, ендокринолог
Лікар займається лікуванням різних захворювань, у тому числі ендокринних (хвороб щитивидної залози, цукрового діабету, гіпертонічної хвороби, ожиріння, захворювань шлунково-кишкового тракту та інше). Консультує пацієнтів, призначатиме дослідження, медикаментозне лікування.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Ендокринолог, терапевт
Доктор Черноконь Юлія Валентинівна займається терапією захворювань, спеціалізується на проблемах ендокринологічного профілю. Проводить первинний прийом пацієнтів, ставить на облік і призначає відповідне лікування. Проводить серію аналізів на цукрових діабет, в разі позитивного результату лікує пацієнта, також веде прийом пацієнтів з порушеннями в роботі щитовидної залози, гіпоталамуса і гіпофіза.
Ендокринолог
Лікар ендокринолог. Надає послуги з діагностики та лікування пацієнтів з патологією щитовидної залози, веде пацієнтів після оперативних втручань на щитовидній залозі, з аутоімунними процесами і вузловим зобом. Закінчила національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.
Акушер-гінеколог, ендокринолог, репродуктолог, лікар УЗД
Лікар виконує кольпоскопію, консервативні та хірургічні методи лікування патології шийки матки, малі гінекологічні операції, діагностичну гістероскопію, діатермоабляцію ендометрію, гістерорезектоскопію. Має досвід асистенції в абдомінальних, вагінальних та лапароскопічних гінекологічних операціях. Проводить консервативне лікування безпліддя, стимуляції овуляції, підготовка до ЕКЗ, ведення вагітності після ЕКЗ на етапі консультації та в стаціонарі. Здійснює ведення вагітності високого рівня ризику. Володіє методиками естетичної гінекології ( лазерні методики, контурна ін'єкційна пластика) Проводить гінекологічне УЗД, УЗ діагностику малих термінів вагітності, УЗД молочних залоз та щитовидної залози. Веде консультативний прийом як гінеколог-ендокринолог, репродуктолог.
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 90 р.Святошинський
Терапевт, ендокринолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з патологіями травної, сечовидільної та серцево-судинної систем. Спеціалізується на лікуванні хвороб ендокринологічної системи. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, ультразвукове дослідження внутрішніх органів та рентген.