Сторінка 12. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Ендокринолог, УЗД-фахівець
Доктор Лівкутнік Олександр Євгенович спеціалізується на лікуванні ендокринних захворювань і проведенні ультразвукових досліджень, має вищу категорію в ендокринології і першу в УЗД-діагностики. Займається корекцією гормональні збої і порушень обміну речовин. Проводить функціональне діагностування та аналіз отриманих результатів.
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114
Акушер-гінеколог, репродуктолог-ендокринолог, фахівець УЗ-діагностики
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань репродуктивної системи від менархе до менопаузи. Консультує щодо планування сім'ї. Здійснює ведення вагітності. Лікує безпліддя, синдром полікістозних яєчників, ендометрит та ендометріоз. Займається корекцією порушень вуглеводного обміну (метаболічного синдрому).
Сімейний лікар, Терапевт
Викликати лікаря додому
Терапевт вищої категорії, надає послуги сімейного лікаря. Спеціаліст в області гастроентерології та ендокринології. Консультує в якості терапевта, проводить общетерапевтические прийоми і вузькоспеціалізовані. Займається лікуванням ГРВІ та грипу. Діагностує пацієнтів на наявність патологій внутрішніх органів, що мають гостре або хронічне прояв. Практикує лікування ожиріння та корекції ваги.
Ендокринолог
До сфери особливого клінічного інтересу відносяться цукровий діабет, дисфункція щитовидної залози, а також допомога пацієнтам з надлишком маси тіла та ожирінням.
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж
УЗД-фахівець, терапевт
31 рік досвіду
Лікар ультразвукової діагностики, спеціалізується на проведенні досліджень внутрішніх органів, виявляє різні порушення у будові і роботі органів. Наталя Олегівна проводить діагностику шлунково-кишкового тракту, серця і судин, суглобів, залоз внутрішньої секреції, органів малого таза, м'яких тканин. Досконало оволоділа навичками ультразвукової діагностики, працює із сучасномим обладнанням. Обстеження призначається при скаргах пацієнта, при підозрі на наявність пухлин, для відстеження динаміки одужання і т.д.
Гінеколог
31 рік досвіду
Лікар здійснює ведення вагітності, виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу і кольпоскопію. Проводить криодеструкцию шийки матки і діагностичне вишкрібання маткової порожнини. Лікує порушення менструального циклу, функціональні кісти яєчників, ендометріоз і інші гінекологічні захворювання.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ендокринної системи. Займається терапією цукрового діабету, гіпотиреозу, гіпертиреоз, ожиріння, безпліддя. Призначає коригувальну гормональну терапію. Приймає пацієнтів у індивідуальному порядку, за попереднім записом.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-10
Викликати лікаря додому
Спеціалізується на лікуванні захворювань щитовидної залози (гіпотиреоз, гіпертиреоз, тиреоїдит, нетоксичний вузловий зоб), гіпофіза, надниркових залоз, паращитовидних залоз, дисгормональних порушень статевої системи, порушень обміну речовин, цукрового діабету, ожиріння. Автор 13 наукових статей.
Эндокринолог
Доктор Кушнарева Наталья Николаевна специализируется в области эндокринологии. Занимается диагностикой и лечением гормональных сбоев. Ведет консультативный прием, принимает пациентов с ожирением, проводит комплексную терапию этой болезни. Также наблюдает хронических больных. Состоит в Ассоциации эндокринологов Украины.
Консультація
Ендокринолог
Доктор Афанасьєв Дмитро Євгенович спеціалізується на ендокринологічних порушеннях, успішно захистив кандидатську. У його компетенцію входить терапія порушень в роботі надниркових залоз, щитовидної залоз, ожиріння, викликаного дисбалансом в роботі ендокринної системи, і т. П. Написав 160 наукових робіт.
Київ вул. Жилянська, 69/71 м.Вокзальна135м.Олімпійська1914