Сторінка 11. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом1 онлайн запис
Ендокринолог
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4
Ендокринолог
Лікар займається профілактикою та діагностикою патологій щитоподібної залози, предіабету та цукрового діабету 1,2 типів, гестаційного цукрового діабету, патологій наднирників. Проводить діагностику, профілактику, лікування, підбір цукрознижуючої терапії, навчання самоконтролю.
Ендокринолог, терапевт
Лікар-ендокринолог, терапевт, займається виявленням та лікуванням хвороб загального та ендокринного характеру. Найчастіше звертаються до Ірини Григорівни із проблемами надмірної втоми, підвищеного артеріального тиску, надмірної ваги, підвищення рівня цукру в крові та іншими ознаками ендокринних захворювань.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Ендокринолог
Лікар понад 20 років займається лікуванням захворювань щитовидної залози, цукрового та нецукрового діабету, ожиріння та інших патологій, пов'язаних з порушеннями гормонального фону у дорослих пацієнтів. Надія Василівна регулярно удосконалює свої навички, проходить відповідні курси.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Київ м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів з ендокринологічними захворюваннями. Підбирає дієту. Лікує аутоімунний тиреоїдит, дифузний зоб, гіпотиреоз при вагітності, ожиріння, метаболічний синдром, цукровий діабет та інші хвороби.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог
Акушер-гінеколог з вищою кваліфікаційною категорією, спеціалізується на лікуванні безпліддя і невиношування плоду. Проводить консультації сімейних пар з питань планування вагітності, надає допомогу при ендокринних захворюваннях, займається лікуванням венеричних патологій. Володіє хірургічними методами терапії.
Ендокринолог, Дієтолог
Доктор Крошіна Оксана Анатоліївна спеціалізується в галузі ендокринології, дієтології. Виконується консультативний прийом хворих пацієнтів з цукровим діабетом, захворюваннями щитовидної залози і порушенням обміну речовин. Здійснює діагностику і лікування, контролює етапи терапії. Проводить консультації з питань надмірної ваги, ожиріння, навчає основам збалансованого харчування. Автор 40 наукових статей.
31 рік досвіду
Лікар-ендокринолог виконує діагностику і призначає лікування захворювань щитовидної залози, надниркових залоз. Дозволяє виявити на початкових етапах цукровий діабет, тиреоїдит, дисфункцію яєчників і інші патології. Проводить консультативний прийом і огляд пацієнтів, направляє на клінічні дослідження. Має вищу кваліфікаційну категорію.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013