Сторінка 15. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Ендокринолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та терапією патологій ендокринної системи у дітей і дорослих. Лікує йододефіцитні стану, цукровий діабет, хвороби надниркових залоз, ожиріння. Приймає дітей з порушенням фізичного та статевого розвитку. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД щитовидної залози.
Ендокринолог, лікар УЗД
Лікар проводить діагностику та лікування ендокринних порушень, до яких можна віднести гормональний дисбаланс, порушення вуглеводного обміну (цукровий діабет), захворювання щитовидної залози (тиреотоксикоз, гіпотиреоз, аутоімунний тиреоїдит, вузловий зоб). До лікаря ендокринолога можна звернутися з питань ожиріння та харчової непереносимості.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Ендокринолог
Лікар має можливість вести прийом англійською та німецькою мовами. Лікує порушення з боку ендокринної системи та супутніх патологій інших органів
Київ вул. Анни Ахматової, 31 м.Позняки85м.Осокорки2410
Київ с. Крюківщина, вул. Перемоги, 38