Сторінка 14. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Гінеколог, ендокрінолог, лікар УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує УЗД органів малого тазу. Проводить видалення папілом, установку та видалення внутрішньоматкової спіралі. Лікує гіперплазію ендометрія, кісти яєчників, ендометріоз, доброякісні новоутворення яєчників та матки.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує установку і видалення внутрішньоматкових контрацептивів, біопсію шийки матки, кольпоскопію шийки матки та УЗД органів малого таза. Лікує доброякісні новоутворення матки, ендометрія і яєчників. Приймає пацієнтів з генітальними інфекціями, порушеннями менструального циклу і жіночим безпліддям.
Ендокринолог, терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар проводить діагностику та лікування хвороб щитоподібної залози, цукрового діабету, метаболічного синдрому, патологій нарнирникових залоз, гіпоталамо-гіпофізарної системи.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Гінеколог-ендокринолог
Особливий професійний інтерес доктора складають напрямки, пов'язані з гормональними порушеннями в репродуктивній системі (порушення менструального циклу, ендометріоз, міома матки, дисгормональні захворювання молочних залоз). Особливу увагу приділяє лікуванню раннього гормонального виснаження функції яєчників і клімактеричних порушень, а також розвитку, своєчасного виявлення та терапії порушень кісткової тканини (остеопорозу) на цьому тлі.
Ендокринолог, терапевт, спеціаліст з ультразвукової діагностики
Викликати лікаря додому
Лікар проводить пальпацію, аускультацію, спірографію з розшифруванням, електрокардіографію з розшифруванням.
Ендокринолог, терапевт
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями органів сечовидільної, дихальної та серцево-судинної систем. Лікує захворювання крові, цукровий діабет, гіпертонічну хворобу, цистит, пієлонефрит, риніт, синусит, трахеїт, ГРВІ, бронхіти, пневмонію. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи.
Ендокринолог
Світлана Йосипівна веде консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями ендокринної системи, такими як цукровий діабет, тиреоїдит, гіпотеріоз, вузловий зоб тощо. Доктор: Призначає лабораторні дослідження, УЗ-діагностику, призначає лікування.
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань ендокринної системи у дорослих і дітей. Приймає пацієнтів з цукровим діабетом, остеопорозом, гігантизм, акромегалией, гіпотиреоз, вузловими утвореннями щитовидної залози. Працює з чоловічим і жіночим ендокринною безплідністю, гинекомастией у чоловіків, на мастопатію.
Ендокринолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та терапією патологій ендокринної системи у дітей і дорослих. Лікує йододефіцитні стану, цукровий діабет, хвороби надниркових залоз, ожиріння. Приймає дітей з порушенням фізичного та статевого розвитку. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД щитовидної залози.