Радіолог в Києві

Крістіна
Дуже уважний і професійний лікар, талант від Бога
Данило
Один з найкращих рентгенологів, радіологів Києва
Карина
Все супер! Ми дуже задоволені! МРТ суглобів швидко та якісно!
30 листопада '-1 г.
Супер доктор!!! Тщательный опрос перед КТ ОГК, выяснение всех жалоб. В итоге: описание до мельчайших подробностей всех проблемных участков. Настоящий профи!
УЗД-фахівець, Уролог, Радіолог
Дмитро Володимирович спеціалізується на дослідженні органів і систем методом ультразвукової діагностики. Виконує УЗД органів малого таза, черевної порожнини, молочних залоз, суглобів, скелетних м'язів. Проводить дуплексне сканування судин голови і шиї, судин верхніх і нижніх кінцівок, статевого члена. Веде дитячий прийом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.1
Рентгенолог, Радіолог, УЗД-фахівець
Доктор Логаніхіна Катерина Юріївна, кандидат медичних наук. Спеціалізується в області рентгенології, радіології, ультразвукової діагностики. Надає послуги УЗ-діагностики черевної порожнини, органів малого таза, щитовидної залози, плевральних порожнин. Також займається проведенням рентгенівського дослідження органів грудної клітини. Надає послуги консультації радіолога.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення) м.Вокзальна388м.Олімпійська4513