Сторінка 5. Дерматовенеролог в Києві

Врач понравился, прием вела вежливо, все объяснила , дала ценные рекомендации!
30 листопада '-1 г.
Евгения
Обращалась к Маргарите Владимировне дважды с разными проблемами у ребёнка. Каждая беда для нас - для нее не проблема. Не назначает заоблачных анализов и лекарств. Отличный специалист и просто чудесный врач. Очень доволна результатом лечения. Спасибо! Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Антон
Мой курортный роман за границей не прошёл бесследно. Обнаруженный генитальный герпес привел меня в шок, так как раньше у меня таких проблем не было. Маргарита Владимировна с целью терапии заболевания назначила лекарственные средства. Я благодарен доктору за помощь. Теперь буду удерживаться от случайных интимных связей.
19 квітня '17 г.
Алексей
После командировки в Индию, у меня что-то случилось с ногтями на ногах. Раньше у меня был грибок, но я вроде избавился от него. Всё же Маргарита Владимировна поставила мне диагноз «атрофия ногтей», развитию которой, возможно, способствовал грибок. Хорошо, что я обратился к Карпович сразу, избежав более серьёзных последствий. После пройденного курса лечения, я уже здоров.
16 лютого '17 г.
Дерматовенеролог
Доктор Карпович Маргарита Володимирівна спеціаліст вищої категорії, спеціалізується в галузі дерматології і венерології. Займається віковими та венеричними захворюваннями шкіри. Лікує хвороби жіночих і чоловічих статевих органів, волосся і нігтів. Практикує лікування позбавляючи різних видів, грибкових уражень, псоріазу, екземи, гонореї, ВПЛ, генітального герпесу, алергічних проявів.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9
Дерматовенеролог, Косметолог
Дерматовенеролог, косметолог, член Європейської асоціації дерматовенерологів. Займається лікуванням дерматитів, вугрового висипу, екземи, лишаїв, займається проблемами усунення жирності або сухості шкіри. Проводить процедури з очищення особи, володіє методами мезотерапії, біоревіталізації та ін.
Дерматолог, Косметолог
Доктор Комарницька Катерина Леонідівна надає послуги лікування недуг дерматовенерологічного профілю. Також спеціалізується в косметології. В роботі використовує апаратні техніки. Практикує омолоджуючий масаж. З метою ревіталізації виконує ін'єкції ботокса і гіалуронової кислоти. Крім того, робить чистку і пілінги особи. Лікує дерматити, вугровий висип, псоріаз.
Дерматовенеролог
Лікар-дерматовенеролог, володіє лазерними технологіями лікування і профілактики шкірних захворювань. Веде прийом і огляд пацієнтів, консультує з питань лікування вікового зміни шкіри і косметичних недоліків. Має навичками контурної пластики, біоревіталізації, апаратної та ін'єкційної косметології, нитяного ліфтингу.
Дерматовенеролог
Доктор Гамоцкій Андрій Васильович спеціалізується в областях дерматології та венерології. Надає послуги діагностики хвороб шкіри. Лікує новоутворення на шкірних покривах за допомогою лазерних технологій. Займається терапією таких недуг, як акне, розацеа, псоріаз, пігментація. Також проводить лікування і профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом.
Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог
21 рік досвіду
Доктор Маценко Наталія Михайлівна займається діагностикою та лікуванням захворювань дерматовенерології, косметології, трихолог. Спеціалізується на лазерних технологіях омолодження і оздоровлення шкіри. Веде консультативний прийом пацієнтів, займається лікуванням алопеції, шкірних патологій, естетичними процедурами.
Дерматовенеролог, косметолог
Лікар-косметолог, дерматовенеролог, веде прийом пацієнтів, займається лікуванням захворювань шкіри. Надає консультативні послуг з питань збереження молодості шкіри, проводить антивікові і оздоровчі косметичні процедури. Володіє навичками апаратної і ручного чищення шкіри обличчя, мезотерапії, біоревіталізації. Виконує ін'єкції медичних препаратів для корекції вікових змін.
Київ вул. Ушинського, 30а (в'їзд з вул. Донецька) р.Солом'янський
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії, фахівець в області дерматовенерології, кандидат медичних наук, професор. Директор Українського центру по лікуванню вітіліго. Веде консультативний прийом. Займається постановкою діагнозу і лікуванням дерматологічних захворювань. У загальній дерматології і в естетичної косметології використовує сучасні лазерні методики. У лікуванні вітіліго застосовує комплексний підхід, поєднуючи медикаментозне лікування, лазеротерапію, курортологію.
Викликати лікаря додому
Доктор Власова Олена Михайлівна консультує і оглядає пацієнтів з висипом невідомої етіології, сверблячкою та іншими неприємними симптомами, що проявляються на шкірі хворого. Ставить діагноз на основі огляду і лабораторних досліджень, включаючи аналізи і зіскрібок з ураженої ділянки.
Дерматовенеролог
Лікар-дерматовенеролог, головний лікар медичного центру, займається діагностикою, лікуванням хронічних форм уретропростатиту, резистентних форм трихомоніазу і хламідіозу. Доктор Усенко має значний стаж роботи, веде прийом пацієнтів із захворюваннями, які передаються статевим шляхом, з шкірними висипаннями та іншими хворобами шкіри, слизових оболонок.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація от 500