Газда Микола Миколайович

Дерматовенеролог
Лікар вищої категорії
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в області дерматовенерології, дерматоонкології. Займається діагностикою та лікуванням новоутворень шкіри, дерматитів (алергічний, атопічний, себорейний) і інших шкірних патологій (псоріаз, демодекоз, екзема, герпес, дерматофітія, контагіозний молюск, піодермія та ін.). Також надає лікарську допомогу при статевих інфекційних і грибкових захворюваннях (трихомоніаз, уреаплазмоз, хламідіоз, гонорея, кандидоз). Проводить дерматоскопічне обстеження шкіри і слизових. Член Асоціації дерматовенерологів і косметологів України.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

08 ТРА

Чт

09 ТРА

15 квітня '17р.
Очень благодарна Николаю Николаевичу за оказанную помощь. Доктор очень тактичный, провел осмотр, назначил лечение, которое было действительно эффективным и помогло не залечить, а вылечить заболевание. Я очень рада, что попала на прием именно к этому доктору. Спасибо за помощь.
Катерина
Николай Николаевич помог мне избавиться от себорейного дерматита, от которого я страдала несколько лет. Врач очень грамотный, диагноз на первом приеме поставил, расписал необходимую схему лечения, дал рекомендации. Уже в первые дни лечения был виден результат. Сейчас заболевание полностью ушло. Огромное спасибо доктору за помощь.

• 1985 р. — НМУ ім. Богомольця.

• 2015 р. — отримана вища категорія в KIУВ ім. Шупика

• Асоціація дерматологів і косметологів.