Сторінка 4. Лікарі у Дніпрі (Індустріальний район)

Игорь Рогозян
Замечательный специалист! Обращался к нему за оперативным вмешательством, все прошло на высшем уровне. Все по сути, ничего лишнего. Спасибо огромное за оказанную помощь!
30 листопада '-1 г.
Петр
Чемерис Сергей Анатольевич - уролог высшего уровня, в его профессионализме ни разу не сомневался. Обращался к нему как за медикаментозным лечением, так и за оперативным вмешательством. Все прошло лучшим образом. Рекомендую этого специалиста.
27 грудня '19 г.
У Романа Валерьевича я проходила УЗИ лимфатических узлов. Доктор приятный, исследование провел быстро, расписал сразу результаты. Я довольна выбором доктора.
26 березеня '17 г.
У Романа Валерьевича я проходила УЗИ лимфатических узлов. Доктор мне понравился, процедуру провел уверенно и быстро. Заключение я получила сразу после проведения исследования. Теперь, при необходимости, буду обращаться только к доктору Клокову.
09 квітня '17 г.
УЗД-фахівець
Лікар-діагност. Надає послуги з проведення ультразвукового дослідження (УЗД), в тому числі УЗД лімфатичних вузлів, органів черевної порожнини, сечового міхура, передміхурової залози.
Уролог
Лікар-уролог Чемерис Сергій Анатолійович проводить повний спектр обстежень пацієнтів з урогенітальною патологією, відкриті, лапароскопічні, ендоскопічні оперативні втручання. Займається лікуванням хвороби Пейроні, кондилом зовнішніх статевих органів, парафімозу, гідроцеле, варикоцеле, простатиту й інших урологічних хвороб. Спеціалізується також в області естетичної генітальної хірургії, реконструктивної хірургії, онкоурології.
Акушер-гінеколог
Консультує як акушер-гінеколог. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці, включаючи УЗД ОМТ. Займається лікуванням патології шийки матки, видаленням поліпів цервікального каналу, гіперпластичних процесів ендометрія, міоми матки та іншими проблемами, пов'язаними з жіночим здоров'ям. Проводить різні малі операції з гінекології.
Консультація 600/550 грн.
Лікар-інфекціоніст
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою, профілактикою та терапією інфекційних патологій у дорослих та дітей. Успішно лікує коклюш, скарлатину, кір, дифтерію, гепатити, поліомієліт, сказ, харчові токсикоінфекції, ботулізм, аденовірусні захворювання. Вивчає причини, які спровокували розвиток хвороби, і розробляє програму лікування. Здійснює прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.
Консультація 700/650 грн.
Функціональний діагност, сонолог
Спеціаліст в сфері функціональної діагностики роботи організму, проводить ЕКГ і ЕхоКГ, які незамінні в діагностиці роботи серця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Сурдолог
31 рік досвіду
Спеціаліст проводить діагностику і лікування патологій, пов'язаних з порушенням роботи середнього вуха. Виконує аудіометрію і тімпанометрію (дітям). Займається підбором і налаштуванням слухових апаратів за індивідуальними показаннями. Допомагає пацієнтам з гострою та хронічною сенсоневральною приглухуватістю, отосклерозом і глухотою.
Дитячий масажист
Викликати лікаря додому
Дитячий масажист, виконує лікувальний, корекційний і профілактичний масажі, робить масаж немовлятам і підліткам. Наталія Анатоліївна за допомогою масажних технік лікує вроджену кривошею, рахіт, гіпотонус і гіпертонус, бронхіт, дисплазію, клишоногість, порушення постави, плоскостопість.
Психіатр, психотерапевт
Лікар-психіатр, психотерапевт, має другу категорію, лікує панічні атаки, фобії, депресію, невротичні розлади, порушення сну і хронічну втому. Юлія Вікторівна консультує батьків з питань дитячо-батьківських відносин, в роботі використовує методи арт-терапії, ігрової терапії і когнітивно-біхевіоральної терапії.
Консультація 1000/850 грн.
Косметолог
Косметолог з величезним досвідом роботи, проводить консультативні прийоми, спеціалізується на естетичній корекції вікових змін шкіри обличчя. Розробляє індивідуальні схеми по відновленню шкірних покривів, повернення їм еластичності і пружності.
Ендокринолог
Викликати лікаря додому
Доктор займається діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної системи, куди входять робота залоз внутрішньої секреції, порушення гормонального фону, патології розвитку ендокринних органів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 600/550 грн.