Сторінка 10. УЗД печінки в Києві

4,0
Знайдено 130 клінік

Сб Нед Цілодобово
Хорошая клиника, отзывчивый персонал. Главное, решили мою проблему!!!
В октябре 2021 делала мамопластику у хирурга Шостака Игоря Николаевича. Очень понравилось отношение к работе, учитывал все мои пожелания. Хочу поблагодарить его за профессионально проделанную работу. Отдельное спасибо Алене за консультацию, за контроль после операции. Всем кто помогал при операции спасибо огромное. Ни одной минуты не пожалела, что выбрала ПРОФМЕДИКАЛ.
Делала пластику груди и подтяжку у Зверева Игоря Германовича. Хочу выразить благодарность ему за гениальность и профессионалиизм. А так же всем, кто ассистировал, помогал при операции. В палате у меня идеально комфортно, чисто, тихо. Кормят вкусно. Персонал вежлив, тактичен. Спасибо большое всем.
Алена
У меня нет слов, на сколько я благодарна и довольна всем и всеми кого встретила в Клиники ПрофМедикал.И гарантирую , что все мои знакомые , придут только к вам.
Екатерина
Делала увеличение груди у Игоря Зверева. Осталась всем очень довольна - красивая грудь, внимательный доктор. О нем узнала от девочек, которые уже у него оперировались - отзывы были самы теплые, и самое главное все были очень довольны результатами! Рекомендую!
Алина
Попала на приём к гинекологу Илоне Александровне, осталась полностью довольна, очень приятная и отзывчивая, все подскажет и расскажет. По больше бы таких врачей как Вы! Спасибо Вам большое!
Київ вул. Підвисоцького, 19
м.Звіринецька11 6 м.Либідська31 13
Спеціалізований медичний центр "Авен Про" - заклад, в якому виявляються діагностичні та лікувальні послуги різного профілю, а також надається сприяння для консультації або лікування за кордоном, якщо в цьому виникає необхідність. Фахівці клініки мають багаторічний досвід лікарської практики. Основна спрямованість клініки - пластична хірургія.
  • УЗД печінки і жовчного міхура 100
Київ вул. Липківського, 25
м.Вокзальна20 8 м.Олімпійська42 17
Багатопрофільний медичний центр ProfMedical спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги, орієнтуючись на комплексний підхід та індивідуальний план лікування.
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Либідська16 8 м.Звіринецька19 6 м.Деміївська25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після...
4,3
Київ бул. І. Лепсе, 4, АК «Росток» , Галагани
м.Шулявська31 13 м. Берестейська23 8
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Флебологія" забезпечує діагностування та лікування різного роду судинних патологій. Клініка почала функціонувати в 1999 році.
4,3
Київ вул. Народного Ополчення, 2
м.Вокзальна48 13 м.Деміївська24
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Севастопольській площі відкритий в 2004 році, має три філії. Спеціалізація клініки - проведення діагностики та видача медичної документації, а також лікування малоінвазійними методами.
  • УЗД печінки
3,7
Київ м. Вишневе, вул. Європейська, 30 А
Медичний центр "Мед Імпульс" — це лікувально-діагностичний заклад, який надає кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту професійного рівня за доступними цінами. Ми використовуємо в нашій роботі новітнє обладнання, що дозволяє нам гарантувати високу ефективність діагностики та лікування.
  • Еластографія печінки 450
3,0
Київ м. Ірпінь, вул. Західна, 6 (в'їзд з вул. Родникової)
  • УЗД печінки і жовчного міхура от 350